Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Wiedza > Czy jesteśmy gotowi wyjść poza granice? Raport
Artykuł

Czy jesteśmy gotowi wyjść poza granice? Raport

Niniejszy raport, dotyczący postaw nieeksportujących polskich przedsiębiorców wobec ekspansji zagranicznej, powstał w ramach projektu “Mój biznes za granicą – model wsparcia instytucjonalnego MŚP w obszarze umiędzynarodowienia oferty firm i rozpoczęcia działalności na rynkach międzynarodowych”.

Zapraszamy do zapoznania się z wydanym w maju 2021 roku raportem dotyczącym pogłębionej analizy barier nieeksportujących przedsiębiorców (MŚP) we wchodzeniu na rynki zagraniczne oraz diagnozy potrzeb i oczekiwań w zakresie wsparcia przedsiębiorców (MŚP) w rozpoczęciu ekspansji zagranicznej.

Autorami raportu jest ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, zamawiającym – Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet, zaś partnerem merytorycznym raportu była Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH).

Raport ten powstał w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, IV Oś Priorytetowa Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.3 Współpraca ponadnarodowa”.

Dowiedz się więcej o programie Mój Biznes za granicą!

  • Wszystko
  • Aktualności (635)
  • Wiedza (272)
  • Kalendarz (1047)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.