Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Dopisz się do katalogu promującego polski sektor budowy
Temat

Dopisz się do katalogu promującego polski sektor budowy

Jeśli działacie w branży budowlanej i wykańczania budowli, a Wasza firma zarejestrowana jest w Polsce, możecie bezpłatnie zamieścić jej profil w publikacji promującej polski sektor budowy i wykańczania budowli, którą w 2024 roku w formie e-booka wyda Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Miejsce budowy - rusztowania, dźwigi i konstrukcje

Publikacja będzie promowana wśród zagranicznych podmiotów – inwestorów, klientów, instytucji otoczenia biznesu, dystrybutorów i innych potencjalnych partnerów biznesowych polskich firm.

Publikacja będzie dostępna bezpłatnie online. W jej skład wejdzie katalog zawierający profile polskich firm działających w branży budowy i wykańczania budowli.

Umieszczenie wpisu w katalogu jest bezpłatne!

Jeśli jesteście zainteresowani taką formą promocji, do 5 kwietnia 2024 r. wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. Formularz należy wypełnić w języku angielskim.

Z uwagi na ograniczoną objętość publikacji przy przyjmowaniu formularzy brana będzie pod uwagę kolejność zgłoszeń.

W celu uzyskania dodatkowych informacji napisz na adres: construction_brand@parp.gov.pl.

Publikacja zostanie wydana w ramach realizowanego przez PARP projektu niekonkurencyjnego pn. „Umiędzynarodowienie MŚP – BRAND HUB” finansowanego ze środków UE, w tym Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (działanie 2.26 w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027” (FENG).

Źródło: PARP

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.