Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Branżowe Programy Promocji (BPP) > BPP: Branża Moda Polska
Temat

BPP: Branża Moda Polska

Branżowe programy promocji obejmują kompleksowe działania promujące branże w okresie kilkuletnim. Polegają one m.in. na organizacji narodowych stoisk informacyjnych na największych i najbardziej prestiżowych targach branżowych, podczas których prezentowany jest potencjał branży. Narodowe stoisko informacyjne to również miejsce do nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych czy spotkań z ekspertami branżowymi. Program obejmuje również organizację misji wyjazdowych przedsiębiorców czy też misji przyjazdowych dziennikarzy i kontrahentów do Polski. Elementem uzupełniającym są kampanie promocyjne w mediach branżowych oraz mediach społecznościowych.

Promocję branż priorytetowych realizujemy w dwóch turach. Pierwsza tura trwała do końca 2019 r., druga obejmuje lata 2020-2022.   

Kto może skorzystać?

Program skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w ramach przynajmniej jednej z wybranych kategorii działalności (PKD 2007).

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Gdzie będziemy jeszcze promować?

Moda Polska będzie promowana m.in. na poniższych targach:

  • 17-19.09.2022, Pure London, Londyn, Wielka Brytania
  • 28-30.11.2022, ISPO, Monachium, Niemcy

W przypadku pytań oraz chęci uczestnictwa w programie zapraszamy do kontaktu z operatorem programu promocji branży Mody Polskiej – konsorcjum M Promotion International Sp. z o.o. oraz Agencji M Promotion Sp. z o.o.

Iwona Kiszka
Program promocji branży
Moda Polska
tel. + 48 22 818 00 23
iwona.kiszka@mpromotion.com.pl

Odwiedź stronę programu!

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.