Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Branżowe Programy Promocji (BPP) > BPP: Branża usług prozdrowotnych
Temat

BPP: Branża usług prozdrowotnych

Branżowe programy promocji obejmują kompleksowe działania promujące branże w okresie kilkuletnim. Polegają one m.in. na organizacji narodowych stoisk informacyjnych na największych i najbardziej prestiżowych targach branżowych, podczas których prezentowany jest potencjał branży. Narodowe stoisko informacyjne to również miejsce do nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych czy spotkań z ekspertami branżowymi. Program obejmuje również organizację misji wyjazdowych przedsiębiorców czy też misji przyjazdowych dziennikarzy i kontrahentów do Polski. Elementem uzupełniającym są kampanie promocyjne w mediach branżowych oraz mediach społecznościowych.

Promocję branż priorytetowych realizujemy w dwóch turach. Pierwsza tura trwała do końca 2019 r., druga obejmuje lata 2020-2022.     

Kto może skorzystać?

Program skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w ramach przynajmniej jednej z wybranych kategorii działalności (PKD 2007).

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Gdzie będziemy jeszcze promować?

Polska branża usług prozdrowotnych będzie promowana m.in. na poniższych targach:

  • 27-29.07.2022, Global Health Exhibition, Rijad, Arabia Saudyjska
  • 21-23.10.2022, I love me, Helsinki, Finlandia
  • 1-4.11.2022, Rehaprotex, Brno, Czechy
  • 11-13.11.2022, Allt for Halsan, Sztokholm, Szwecja
  • 14-17.11.2022, Medica, Düsseldorf, Niemcy

W przypadku pytań oraz chęci uczestnictwa w programie zapraszamy do kontaktu z operatorem programu promocji branży usług prozdrowotnych – Polska Organizacja Turystyczna

Anna Zabłocka- Sztyber 
Ekspert
Departament Marketingu
ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Polska
tel. +48 (22) 536 70 77
fax +48 (22) 536 70 55
email: anna.zablocka@pot.gov.pl

Odwiedź stronę programu!

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.