Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Branżowe Programy Promocji (BPP) > BPP: Branża polskich specjalności żywnościowych
Temat

BPP: Branża polskich specjalności żywnościowych

Branżowe programy promocji obejmują kompleksowe działania promujące branże w okresie kilkuletnim. Polegają one m.in. na organizacji narodowych stoisk informacyjnych na największych i najbardziej prestiżowych targach branżowych, podczas których prezentowany jest potencjał branży. Narodowe stoisko informacyjne to również miejsce do nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych czy spotkań z ekspertami branżowymi. Program obejmuje również organizację misji wyjazdowych przedsiębiorców czy też misji przyjazdowych dziennikarzy i kontrahentów do Polski. Elementem uzupełniającym są kampanie promocyjne w mediach branżowych oraz mediach społecznościowych.

Promocję branż priorytetowych realizujemy w dwóch turach. Pierwsza tura trwała do końca 2019 r., druga obejmuje lata 2020-2022.     

Kto może skorzystać?

Program skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w ramach przynajmniej jednej z wybranych kategorii działalności (PKD 2007).

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Gdzie będziemy jeszcze promować?

Branża polskich specjalności żywnościowych będzie promowana m.in. na poniższych targach:

  • 26-29.07.2022, Biofach, Norymbergia, Niemcy
  • 11-13.08.2022, Vietfood & Beverage, Ho Chi Minh, Wietnam
  • 5-8.09.2022, FHA, Singapur
  • 15-19.10.2022, Sial Paris, Paryż, Francja
  • 7-9.12.2022, Sial China, Szanghaj, Chiny

W przypadku pytań oraz chęci uczestnictwa w programie zapraszamy do kontaktu z operatorem programu promocji branży polskich specjalności żywnościowych – Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Katarzyna Szymańska
Kierownik Wydziału
Departament Wsparcia Eksportu
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Tel. +48 22 376 75 49

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.