Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Branżowe Programy Promocji (BPP) > BPP: Branża jachtów i łodzi rekreacyjnych
Temat

BPP: Branża jachtów i łodzi rekreacyjnych

Branżowe programy promocji obejmują kompleksowe działania promujące branże w okresie kilkuletnim. Polegają one m.in. na organizacji narodowych stoisk informacyjnych na największych i najbardziej prestiżowych targach branżowych, podczas których prezentowany jest potencjał branży. Narodowe stoisko informacyjne to również miejsce do nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych czy spotkań z ekspertami branżowymi. Program obejmuje również organizację misji wyjazdowych przedsiębiorców czy też misji przyjazdowych dziennikarzy i kontrahentów do Polski. Elementem uzupełniającym są kampanie promocyjne w mediach branżowych oraz mediach społecznościowych.

Promocję branż priorytetowych realizujemy w dwóch turach. Pierwsza tura trwała do końca 2019 r., druga obejmuje lata 2020-2022.     

Kto może skorzystać?

Program skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w ramach przynajmniej jednej z wybranych kategorii działalności (PKD 2007).

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Gdzie będziemy jeszcze promować?

Polska branża jachtów i łodzi rekreacyjnych będzie promowana m.in. na poniższych targach:

  • 15-17.11.2022, METS, Amsterdam, Holandia

W przypadku pytań oraz chęci uczestnictwa w programie zapraszamy do kontaktu z operatorem programu promocji branży Jachtów i łodzi rekreacyjnych – BERM Sp. z o.o. Sp. k

Karol Mikielewicz
karol.mikielewicz@berm.eu
Tel. +48 790 260 099

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.