Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEksport przez Internet - raport dla przedsiębiorców

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marcin Kliński | 2019-10-04 09:34:16
eksport, e-eksport

Oddajemy do Państwa dyspozycji obszerny raport o możliwościach i potencjale biznesowym, który mogą Państwo wykorzystać w ramach eksportu cyfrowego. Tym terminem określamy wszelkiego rodzaju wykorzystanie internetu czy technologii mobilnych do rozwoju sprzedaży zagranicznej, zarówno do konsumentów, jak i do kontrahentów komercyjnych.

W udostępnionym dla Państwa opracowaniu znajdziecie Państwo głęboką analizę polskiego rynku e-commerce, polskiego eksportu cyfrowego i trendów światowych. Poznacie Państwo otoczenie prawne i instytucjonalne działalności e-commerce, jak również co robią rządy i instytucje innych krajów dla wsparcia swoich firm w globalnym świecie handlu internetowego. Ważną dla Państwa może być analiza najważniejszych obszarów infrastruktury eksportu cyfrowego (logistyka, zwroty, prawo konsumenckie, obsługa płatności, dostępność kadr, wykorzystanie platform typu e-marketplace itd.).


Przekonacie się Państwo, jak wielki potencjał dla Państwa firmy może przynieść rozszerzenie swojej działalności o cyfrowy eksport. Oszacowaliśmy, że może to przynieść ok. 80 mld zł dodatkowych przychodów dla polskich przedsiębiorców.


Raport polecamy szczególnie właścicielom i pracownikom firm odpowiedzialnym za kształtowanie polityki sprzedaży. Z pewnością stanowi on znakomity materiał edukacyjny.


Mamy nadzieję, że zainspiruje on Państwa do rozwoju sprzedaży swoich produktów do odbiorców zagranicznych z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów internetowych i mobilnych, social media, czy platform sprzedażowych.


Bardzo prosimy również o przekazywanie tego raportu innym zainteresowanym osobom.


Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii
Pliki do pobrania

Cyfrowy eksport - raport pełny 2019
pdf | 19.85 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Leather Gloves Panama Red

Our Assembly Work Gloves are as versatile as you are, offering everything you need in a daily w...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Meble Zobacz ofertę

Współpraca z biurem rachunkowym Toruń

Czy warto zdecydować się na współpracę z biurem rachunkowym? Biuro rachunkowe Toruń Plusów nawi...
Polska - Toruń 2021-09-14 Dodał: Anna Szewczyk Zdrowie i medycyna, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe, Wydawnictwa Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert