Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProgram GoASEAN

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja MRPiT | 2018-03-26 20:06:19
goasean, merytoryczna pomoc eksporterom, szkolenie, misja gospodarcza, przewodnik, targi, spotkania b2b, konferencja, spotkanie biznesowe, seminaria, warsztaty, brunei, wietnam, kambodza, malezja, filipiny, indonezja, laos, mjanma, singapur, tajlandia

GoASEAN to kompleksowy program, który pomaga przedsiębiorcom w zbadaniu potencjalnego rynku i kanałów dystrybucji, zdobyciu kontaktów lokalnych, weryfikacji partnerów biznesowych, przygotowaniu firm do udziału w targach, misjach gospodarczych i spotkaniach biznesowych. Ponadto w ramach programu organizowane są warsztaty i szkolenia.

Na podstawie analizy oczekiwań przedsiębiorców i profilu ich działalności biznesowej eksperci pracujący w programie GoASEAN zarekomendują strategię wejścia na rynek dla określonej grupy produktowej. Istnieje również możliwość zdobycia niezbędnych informacji na temat charakterystyki lokalnych kanałów dystrybucji.

 

W celu ułatwienia przedsiębiorcom bezpiecznego wejścia na nowy rynek eksperci z GoASEAN wraz z polskim przedstawicielstwem zagranicznym pomagają w dotarciu do potencjalnych partnerów biznesowych. Osobom prowadzącym działalność eksportową oferowane jest również wsparcie w kontakcie z władzami lokalnymi, uczestnictwo w organizowanych przez GoASEAN misjach gospodarczych, konferencjach, spotkaniach biznesowych oraz seminariach.

 

W ramach programu prowadzona jest weryfikacja wiarygodności firm na rynkach zagranicznych na podstawie ogólnodostępnych danych oraz informacji o nieuczciwych przedsiębiorstwach. W przypadku chęci nawiązania bliższej współpracy z potencjalnym partnerem, istnieje możliwość dokonania zaawansowanej weryfikacji.

 

Uwzględniając, że targi międzynarodowe są jednym z najskuteczniejszych narzędzi nawiązywania kontaktów biznesowych poza granicami Polski, eksperci z programu GoASEAN pomagają w przygotowaniu do udziału w imprezach wystawienniczych. W tym pakiet niezbędnych informacji o specyfice danego rynku czy konsultacje w opracowaniu materiałów marketingowych, dopasowanych do lokalnej kultury biznesowej.

 

Ponadto, dzięki organizacji misji gospodarczych, warsztatów, konferencji i targów, istnieje możliwość lepszego zrozumienia lokalnego rynku. Wszystkie wydarzenia odbywają się pod ochronnym parasolem polskich instytucji publicznych, przy częstym udziale najwyższych przedstawicieli administracji centralnej oraz lokalnej. W ramach programu organizowane są także spotkania B2B.

 


Dodatkowe informacje

  • W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę internetową GoASEAN.
  • Rozpoczęcie działania programu przewidziane jest na drugą połowę 2017 r.
  • Kontakt mailowy: goasean@paih.gov.pl.Czy ta informacja była pomocna?
TAK/NIE 3 0


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pellet wędkarski - pellet zanętowy

Pellet wędkarski do połowu ryb karpiowatych.
Polska - Malbork 2021-10-15 Dodał: Paweł Ślusarczyk Turystyka, sport i rekreacja Zobacz ofertę

Kulki proteinowe zanętowe - kulki na karpie

Kulki proteinowe zanętowe do połowu karpi.
Polska - Malbork 2021-10-15 Dodał: Paweł Ślusarczyk Turystyka, sport i rekreacja Zobacz ofertę

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert