Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProgram GoASEAN

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja MRiT | 2018-03-26 20:06:19
goasean, merytoryczna pomoc eksporterom, szkolenie, misja gospodarcza, przewodnik, targi, spotkania b2b, konferencja, spotkanie biznesowe, seminaria, warsztaty, brunei, wietnam, kambodza, malezja, filipiny, indonezja, laos, mjanma, singapur, tajlandia

GoASEAN to kompleksowy program, który pomaga przedsiębiorcom w zbadaniu potencjalnego rynku i kanałów dystrybucji, zdobyciu kontaktów lokalnych, weryfikacji partnerów biznesowych, przygotowaniu firm do udziału w targach, misjach gospodarczych i spotkaniach biznesowych. Ponadto w ramach programu organizowane są warsztaty i szkolenia.

Na podstawie analizy oczekiwań przedsiębiorców i profilu ich działalności biznesowej eksperci pracujący w programie GoASEAN zarekomendują strategię wejścia na rynek dla określonej grupy produktowej. Istnieje również możliwość zdobycia niezbędnych informacji na temat charakterystyki lokalnych kanałów dystrybucji.

 

W celu ułatwienia przedsiębiorcom bezpiecznego wejścia na nowy rynek eksperci z GoASEAN wraz z polskim przedstawicielstwem zagranicznym pomagają w dotarciu do potencjalnych partnerów biznesowych. Osobom prowadzącym działalność eksportową oferowane jest również wsparcie w kontakcie z władzami lokalnymi, uczestnictwo w organizowanych przez GoASEAN misjach gospodarczych, konferencjach, spotkaniach biznesowych oraz seminariach.

 

W ramach programu prowadzona jest weryfikacja wiarygodności firm na rynkach zagranicznych na podstawie ogólnodostępnych danych oraz informacji o nieuczciwych przedsiębiorstwach. W przypadku chęci nawiązania bliższej współpracy z potencjalnym partnerem, istnieje możliwość dokonania zaawansowanej weryfikacji.

 

Uwzględniając, że targi międzynarodowe są jednym z najskuteczniejszych narzędzi nawiązywania kontaktów biznesowych poza granicami Polski, eksperci z programu GoASEAN pomagają w przygotowaniu do udziału w imprezach wystawienniczych. W tym pakiet niezbędnych informacji o specyfice danego rynku czy konsultacje w opracowaniu materiałów marketingowych, dopasowanych do lokalnej kultury biznesowej.

 

Ponadto, dzięki organizacji misji gospodarczych, warsztatów, konferencji i targów, istnieje możliwość lepszego zrozumienia lokalnego rynku. Wszystkie wydarzenia odbywają się pod ochronnym parasolem polskich instytucji publicznych, przy częstym udziale najwyższych przedstawicieli administracji centralnej oraz lokalnej. W ramach programu organizowane są także spotkania B2B.

 


Dodatkowe informacje

  • W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę internetową GoASEAN.
  • Rozpoczęcie działania programu przewidziane jest na drugą połowę 2017 r.
  • Kontakt mailowy: goasean@paih.gov.pl.Czy ta informacja była pomocna?
TAK/NIE 3 1


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pendrive z nadrukiem

Profesjonalnie zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i p...
Polska - WARSZAWA 2022-05-27 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Kubki termiczne z nadrukiem

Gadżety reklamowe są jednym z narzędzi marketingu. Generalnie gadżetem może być praktycznie każdy...
Polska - WARSZAWA 2022-05-07 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Derma tapicerska

Dolaro to wysokiej jakości derma tapicerska rewelacyjnie imitująca skórę naturalną. Tkanina jest ...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert