Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi London 2021

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marcin Kliński | 2021-12-08 09:41:20
targi, londyn, turystyka, excel

Na targach WTM od 1 do 3 listopada w halach ExCeL w Londynie, po raz pierwszy od czasu pandemii, Polska Organizacja Turystyczna na Stoisku Narodowym prezentowana aktualną ofertę turystyczną z Polski. Specjalny sektor stoiska poświęcony był wyłącznie turystyce medycznej.

W trakcie trzech dni wystawowych odwiedzający targi mogli zapoznać się z informacjami na temat oferty polskich uzdrowisk, klinik ortopedycznych, rehabilitacyjnych, kardiologicznych, dentystycznych i innych. Indywidualne stoiska posiadały kliniki ortopedyczna z Warszawy i chirurgii estetycznej z Krakowa.

 

Szczegółowych informacji tematycznej udzielał obecnych na stoisku ekspert branżowy, który przedstawiał mocne strony polskiej oferty, specyfikę rynku oraz udzielał wskazówek co do dalszych działań na polskim rynku. Ze względu na ograniczenia pandemiczne frekwencja na targach była zdecydowanie niższa w porównaniu do poprzednich edycji wydarzenia.

 

Osoby odwiedzające stoisko reprezentowały głównie biura podróży z Wielkiej Brytanii oraz krajów afrykańskich oraz arabskich. Pod wpływem wzrostu zapotrzebowania ze strony swoich klientów interesowała ich możliwość poszerzenia swojej oferty o produkty typowo prozdrowotne. W związku tym dopytywali się o przepisy prawa regulujące odpowiedzialność prawną, a także formy współpracy w zakresie turystyki medycznej preferowane w Polsce.

 

W trakcie targów przeprowadzono dodatkowo szereg rozmów z przedstawicielami branży turystycznej oraz medycznej z całego świata odnośnie wspólnych projektów promujących turystykę medyczną w Polsce.

 

Elementem uatrakcyjniającym stoisko była maskotka – duże czerwone jabłko oraz niepowtarzalne animacje oferowane przez cały czas wystawy. Odwiedzający, którzy zatrzymywali się przy stoisku chętnie robili sobie pamiątkowe nią zdjęcie, a także brali udział w konkursach z nagrodami, którymi były polskie kosmetyki oraz olejki aromatyczne i świeczki.

 

Targi WTM pomimo wymuszonej pandemią przerwy nadal potwierdzają swoją wartość jako miejsce dogodne do nawiązania relacji biznesowych z branżą turystyczną, w tym także turystyki medycznej za całego świata, a szczególnie krajów angielskojęzycznych.

Pliki do pobrania

WTM-Londyn-2021
neu | 80.47 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

OKNA PCV

OKNA PCV Wybór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko ze względu na wygląd i este...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna PCV i Aluminiowe

Okna Toruń Dobór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko ze względu na estetykę i wy...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Protetyk

Protetyk Toruń W jaki sposób przebiegają fazy zakładania protetycznego mostu Mosty pro...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert