Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowa Akademia Driving Change Together IADCT – rewolucja w edukacji elektromobilnej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Daniel Chalecki | 2021-02-01 09:33:33
elektromobilność, edukacja

Zapraszamy na inaugurację Międzynarodowej Akademii Driving Change Together IADCT - Nowe wyzwania w edukacji elektromobilnej – 3 lutego 2021 o godz. 12:00 CET online streaming na FB i Youtube.

Zapraszamy na inaugurację Międzynarodowej Akademii Driving Change Together IADCT - Nowe wyzwania w edukacji elektromobilnej – 3 lutego 2021 o godz. 12:00 CET online streaming na FB i Youtube.

To zapowiedź forum edukacji w e-mobilności, które organizuje Polska Izba Rozwoju Elektromobilności PIRE.

Szacuje się, że do 2030 powstanie milion nowych miejsc pracy w branży e-mobilnej i powiązanej.

Platforma IADCT wytycza kierunki edukacji w elektromobilności oraz opracowuje prototypowe modele nauczania uwzględniając szkolnictwo zawodowe, szkolnictwo wyższe i potrzeby pracodawców. Określa nowe zawody i umiejętności, które rozwijają się wraz z wdrażaniem e-mobilności. Nasi eksperci z Włoch, Chile, UK, Indonezji, Argentyny, Niemiec oraz Polski będą odpowiadać na pytania w jaki sposób przygotujemy pracowników i jakie umiejętności muszą zdobyć – podzielą się dobrymi praktykami w edukacji.

Za 30 lat musimy stworzyć społeczeństwo neutralne dla klimatu. IADCT pomaga osiągnąć ten cel i budować społeczność, sieciować i przyspieszyć edukację w zakresie e-mobilności.

Więcej informacji na https://pire.pl/academy/

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Leather Gloves Panama Red

Our Assembly Work Gloves are as versatile as you are, offering everything you need in a daily w...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Meble Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert