Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJuż wkrótce BATIBOUW 2020 ! Profesjonalne targi konstrukcji i renowacji od 29 lutego do 8 marca

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2020-01-07 16:27:43
batibouw, brussels expo, targi, bruksela, budownictwo, renowacja

Kolejna edycja targów BATIBOUW dla profesjonalistów z branży budownictwa i renowacji odbędzie się 29 lutego do 8 marca 2020 w budynku Brussels Expo.

Brussels Expo jest łatwo dostępne samochodem, metrem czy pociągiem ( 10 minut pociągiem z międzynarodowego lotniska Zaventem). Batibouw otworzy już po raz sześćdziesiąty pierwszy drzwi dla profesjonalistów, a także dla wszystkich zainteresowanych nowinkami z branży budownictwa i z branży wnętrzarskiej. Temat przewodni tegorocznej wystawy to „ Doświadczenie 5 zmysłów” . Digitalizacja będzie wszechobecna podczas tegorocznych targów. Po wejściu na targi Batibow zwiedzający będzie mógł „dotknąć, zobaczyć, a nawet powąchać” wystawiane produkty. Sprawdzić rezonans ściany, zbadać siłę prysznica, dotknąć cegły i porównać ją z innymi rodzajami fasad, chodzić boso, aby zobaczyć różnicę pomiędzy drewnianą podłogą a posadzkami z innych materiałów… Targi te, które co roku przyciągają tysiące zwiedzających z całej Belgii, kraju z lekką obsesją konstrukcji, to nie tylko niepowtarzalna okazja, aby spotkać ekspertów z branży budownictwa ale i możliwość zapoznania się z nowinkami w branży.

Belgowie uważają, iż inwestycje w nieruchomości to najpewniejszy sposób zabezpieczenia swoich pieniędzy, z możliwością dodatkowych korzyści finansowych. Dlatego oprócz tematu głównego organizatorzy targów wprowadzili także tematy poboczne takie jak „Dobra Okazja- Dobra Inwestycja”.

W 2019 roku targi odnotowały ponad 300 tysięcy zwiedzających, w tym 75 tysięcy profesjonalistów, a 225 tysięcy indywidulanych zwiedzających. Każdego roku 50 % zwiedzających przychodzi na targi po raz pierwszy, przyciągniętych nowymi projektami targów. Co roku liczba zwędzających zwiększa się. W 2017 roku Batibouw gościły 80 wystawców więcej niż w latach ubiegłych, co razem stanowi liczbę około tysiąca. Po raz pierwszy cała przestrzeń Pałacu Bruxelles Expo była zajęta. W roku 2018 i 2019 ten sukces się powtórzył.

Gdzie?

Brussels Expo, Place de la Belgique , 1 1020 Bruksela

Kiedy?

29 lutego do 8 marca.

Bilety

15 Euro w kasie i 13,50 online poprzez stronę batibouw.com

Kto wystawia?

https://www.batibouw.com/en/exhibitors/search-exhibitor

Kategorie

Drzwi, techniki konstrukcji, ocieplenie, sanitarne, podłogi, łazienki, kuchnia, kominki, ogród, bramy, tarasy, altany, oświetlenie ogrodu, baseny, energia.

Kontakt

FISA Batibouw
Lenniksebaan 451
1070 Brussels
RPR RPM Brussels VAT BE 0545.799.697
Tel. : + 32 2 663 14 00
Fax : + 32 2 660 47 13
E-mail: batibouw@fisa.be
Website: https://www.batibouw.com/en

 

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza oraz Biuro Regionalne Województwa Kujawsko-Pomorskiego służą pomocą dla zainteresowanych przedsiębiorców z Województwa w kontaktach z organizatorami targów na miejscu.

 

b.skowronska@kujawsko-pomorskie.pl

Więcej informacji

https://www.batibouw.com/en

 

Źródło: Na podstawie strony internetowej http://www.batibouw.com/en/professional-visitor

Opracowanie: Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Most protetyczny

PROTETYKA A IMPLANTY- CO WYBRAĆ? Dlaczego uzupełnianie ubytków jest niezbędne? Kilka sł...
Polska - TORUŃ 2022-01-26 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Gabinet protetyczny

PROTETYKA A IMPLANTY- CO WYBRAĆ? Dlaczego uzupełnianie ubytków jest konieczne? Kilka s...
Polska - TORUŃ 2022-01-26 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Protetyk Toruń

PROTETYKA A IMPLANTY- CO WYBRAĆ? Dlaczego uzupełnianie ubytków jest niezbędne? Kilka sł...
Polska - TORUŃ 2022-01-26 Dodał: Łukasz Bogucki Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert