Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPromocja polskiej branży medycznej - stoiska na targach MEDICA 2018 i ARAB HEALTH 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-09-17 10:33:15
branża medyczna, targi, medica 2018, arab health 2019, polskie stoiska narodowe, polska agencja rozwoju przedsiębiorczości, parp, ministerstwo przedsiębiorczości i technologii, mpit, dusseldorf, niemcy, dubaj, zea

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, zorganizuje polskie stoiska narodowe podczas dwóch międzynarodowych wydarzeń targowych skierowanych do branży sprzętu medycznego: MEDICA 2018 w Dusseldorfie i ARAB HEALTH 2019 w Dubaju.

 

MEDICA 2018

Targi MEDICA odbędą się w dniach 12-15 listopada 2018 r. w Dusseldorfie. To największe i najważniejsze na świecie targi branży medycznej, które tematycznie obejmują wszystkie sektory szpitalnej opieki medycznej. To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń.

 

Firmom i startupom zainteresowanym skorzystaniem z polskiego stoiska umożliwiamy:

  • wpis do katalogu polskich firm obecnych na targach,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, gadżety itp.) na polskim stoisku,
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych,
  • udział w wydarzeniu networkingowym, które zostanie zorganizowane na polskim stoisku podczas trwania targów,
  • udział w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network - więcej informacji na stronie EEN.

 

Firmy chcące skorzystać z powyższej oferty we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania podczas wydarzenia, jak również bilety wejściowe na targi MEDICA. Firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska prosimy o kontakt z panią Sylwią Banaszkiewicz (sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl).

 

 

ARAB HEALTH 2019

Targi ARAB HEALTH, które odbędą się w Dubaju dniach 28-31 stycznia 2019 r., to największa impreza targowa gromadząca specjalistów z sektora zdrowotnego, odbywająca się na Bliskim Wschodzie. W 2018 r. targi zgromadziły 4100 wystawców z branży medycznej oraz 84 000 zwiedzających ze 160 krajów z Bliskiego Wschodu, Azji, Europy i USA.

 

Więcej informacji na temat polskiego stoiska na tym wydarzeniu już wkrótce.

 


Polskie stoiska narodowe na targach MEDICA 2018 w Dusseldorfie i ARAB HEALTH 2019 w Dubaju zostaną zorganizowane przez PARP w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój).