Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe targi sektora spożywczego "Salon International des Industries Agroalimentaires de la boulangerie, pâtisserie et de la restauration - DJAZAGRO" w Algierze

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-02-25 16:18:14
aktualności

Międzynarodowe targi sektora
spożywczego "DJAZAGRO",
Algier, 20-23 kwietnia 2015 r.

Międzynarodowe targi sektora spożywczego
"Salon International des Industries Agroalimentaires de la boulangerie,
pâtisserie et de la restauration - DJAZAGRO",
Algier, 20-23 kwietnia 2015 r.Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Algierze informuje, że w dniach 20-23 kwietnia 2015 r. w Algierze odbędą się międzynarodowe targi sektora spożywczego 'Salon International des Industries Agroalimentaires de la boulangerie, pâtisserie et de la restauration - DJAZAGRO".

DJAZAGRO
to największa i najbardziej prestiżowa impreza sektora spożywczego nie tylko w Algierii, ale także w Afryce. Targi obejmują również maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego i gastronomii.

W edycji 2014 roku na 15 tys. m2 powierzchni uczestniczyło 562 wystawców z 31 państw (udział wystawców spoza Algierii wyniósł ponad 75%). Targi odwiedziło 20 tys. zwiedzających (wstęp na targi jest zarezerwowany dla profesjonalistów).
 
Algieria znajduje się w gronie dziesięciu największych importerów żywności na świecie i jest głównym importerem artykułów spożywczych i rolnych na kontynencie afrykańskim (25%). W liczącej 39 milionów mieszkańców Algierii, wydatki na żywność stanowią średnio 45% wartości rodzinnego budżetu. Stąd tak duże znaczenie dla polskich producentów mają targi DJAZAGRO obejmujące branże: zbożowo-piekarniczą, szeroko pojętą branżę spożywczą (w tym napojów bezalkoholowych), gastronomii i usług.
 
Przedsiębiorstwa algierskie tradycyjnie importują drogie maszyny i urządzenia z krajów Europy Zachodniej oraz tanie z Chin. Polskie firmy oferujące maszyny i urządzenia dla przetwórstwa płodów rolnych i żywności, pakujące itp. w korzystnej relacji ceny do jakości, mają poważne szanse eksportu do Algierii, z której to szansy coraz częściej z sukcesem korzystają.

Źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Algierze


Czy ta informacja była pomocna?
TAK/NIE 0 0


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Zapalniczki reklamowe

Palaczy wśród klientów każdej firmy nie brakuje, a zapalniczki reklamowe z wymiennymi wkładami i ...
Polska - ŻARY 2019-12-12 Dodał: Adam Burzyński Handel, Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert