Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolscy wystawcy na Międzynarodowych Targach „spoga + gafa”, Kolonia, 30 sierpnia - 2 września 2014 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-09-25 12:32:43
aktualności

W dniach od 31 sierpnia do 2 września br. odbyło się w Kolonii kolejne spotkanie najważniejszych decydentów i opiniotwórców zielonej branży. Targi „spoga+gafa“ uchodzą za wiodącą na świecie imprezę wystawienniczą dla całego sektora ogrodniczego, odbywają się co dwa lata i bierze w nich udział ponad 1500 wystawców z 56 krajów.

Polscy wystawcy na Międzynarodowych Targach „spoga + gafa”,
Kolonia, 30 sierpnia - 2 września 2014 r.


W dniach od 31 sierpnia do 2 września br. odbyło się w Kolonii kolejne spotkanie najważniejszych decydentów i opiniotwórców zielonej branży.

Targi „spoga+gafa“ uchodzą za wiodącą na świecie imprezę wystawienniczą dla całego sektora ogrodniczego, odbywają się co dwa lata i bierze w nich udział ponad 1500 wystawców z 56 krajów. Targi mają wyłącznie charakter B2B, bez udziału prywatnych konsumentów.

Uczestnictwo w targach stanowi wyjątkową okazję do zawarcia znaczących kontaktów biznesowych oraz zapoznania się ze wszystkimi nowinkami ze świata ogrodnictwa. Polscy wystawcy należą do stałych bywalców targów. Podczas ostatniej edycji „spoga+gafa"  aż 31 polskich firm zaprezentowało miłośnikom ogrodnictwa swoje najnowsze rozwiązania dla domu i ogrodu.
 
Prawie 37 tys. zwiedzających tegoroczne targi mogło zobaczyć m.in.: domki i altany ogrodowe, meble ogrodowe drewniane i plastikowe (stoły, krzesła) oraz z masywnego drewna (ławy, stoły, skrzynie), donice i skrzynki na kwiaty, kosze, sprzęt i narzędzia ogrodnicze, szczotki dla gospodarstw domowych i hal przemysłowych, miotły, pędzle, leżaki reklamowe, sanki, pudełka, ogrodzenia i kosze z wikliny, poduszki i materace na leżaki, drewniane i wiklinowe ogrodzenia ogrodów, kominki z bezdymnym ogniem do domów i ogrodów, huśtawki, dekoracje ogrodowe i drewniane meble do ogródków restauracyjnych, elementy wyposażenia wnętrz, tekstylia, campingi, elementy dekoracyjne, sprzęt do grillowania, sprzęt do domowej produkcji wina i nalewek, tunele ogrodnicze a także urządzenia do pielęgnacji ogrodu.

Wśród innowacyjnych targowych nowości znalazły się:  huśtający się domek do grillowania, ścianki magnetyczne do kwiatów oraz nadmuchiwane fotele ogrodowe.

Przedstawiciele WPHI Kolonia odwiedzili stoiska polskich wystawców, informując o bieżących projektach Wydziału, instrumentach wsparcia ze strony Ministerstwa Gospodarki oraz możliwościach współpracy z WPHI w Kolonii.

Listę polskich wystawców wraz z profilem działalności znajdą Państwo pod:

http://www.spogagafa.de/de/spogagafa/ausstellersuche/suche/suche.php?fw_goto=aussteller&stichwort=Polen

Źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii


Czy ta informacja była pomocna?
TAK/NIE 0 0


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Adwokat rozwody Warszawa

Polecany adwokat w Warszawie do rozwodów. Profesjonalna pomoc prawna jeżeli myślisz o rozwodzie. ...
Polska - SZCZECIN 2022-01-22 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, Ryby Zobacz ofertę

Serwis samochodowy

Zajmiemy się każdym problemem Twojego samochodu – od serwisu kół przez mechanikę, aż po usługi bl...
Polska - SZCZECIN 2022-01-22 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Google Ads – co to jest?

Umiejętne prowadzenie internetowej kampanii marketingowej to w dzisiejszych czasach klucz do sukc...
Polska - SZCZECIN 2022-01-22 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert