Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z firmami irlandzkimi, członkami Irlandzko Polskiego Stowarzyszenia Biznesu - IPBA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-11-05 12:22:58
aktualności

W dniu 31 października 2014 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie wspólnie z Irlandzko Polskim Stowarzyszeniem Biznesu zorganizował spotkanie z firmami irlandzkimi zaangażowanymi we współpracę gospodarczą z Polską. Spotkanie odbyło się w rezydencji Ambasadora RP w Irlandii.

Spotkanie z firmami irlandzkimi, członkami Irlandzko Polskiego Stowarzyszenia Biznesu - IPBA

W dniu 31 października 2014 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie wspólnie z Irlandzko Polskim Stowarzyszeniem Biznesu (Ireland Poland Business Association - IPBA) zorganizował spotkanie z firmami irlandzkimi zaangażowanymi we współpracę gospodarczą z Polską. Spotkanie odbyło się w rezydencji Ambasadora RP w Irlandii. Gospodarzem tego wydarzenia był Radca Piotr Rakowski, który poinformował zgromadzonych o objęciu przez niego funkcji Charge d’Affaires a.i. (kierownika polskiej ambasady do czasu powołania nowego ambasadora).

W spotkaniu wzięło udział około 40 osób reprezentujących zarówno firmy od szeregu lat obecne na polskim rynku, jak i przedsiębiorców dopiero rozpoczynających współpracę z Polską. Wśród gości znalazł się również kierownik sekcji handlowej Ambasady Irlandii w Warszawie p. Mike Hogan, który powiadomił o przygotowywanej misji biznesowej irlandzkich przedsiębiorców do Polski na wiosnę 2015 r.

W trakcie spotkania przedstawiciele WPHI poinformowali uczestników o planowanych przez placówkę imprezach promocyjnych w IV kwartale br. Przedsiębiorcy mieli również okazję zapoznać się z najnowszymi materiałami promocyjnymi będącymi w posiadaniu placówki. Wymieniono także opinie na temat rosnącego znaczenia wydarzenia branży informatycznej pod tytułem Web Summit (4-6.11.2014 r., RDS Dublin) oraz dużego udziału gości zagranicznych, w tym widocznej obecności polskich firm i indywidualnych ekspertów tej dziedziny.

Spotkanie IPBA było kolejną okazją do podtrzymania zainteresowania Polską wśród irlandzkich przedsiębiorców. Dzięki organizowaniu tego typu spotkań istnieje szansa na dotarcie z informacjami nt. możliwości biznesowych w Polsce do coraz większej liczby irlandzkich firm.

Podczas wydarzenia przedstawiciele WPHI udostępniali zainteresowanym materiały informacyjne Polskiej Organizacji Turystycznej zachęcając do wizyty w Polsce. Prowadzono także promocję turystyki przyjazdowej do wybranych miast i regionów Polski.

Źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie


Czy ta informacja była pomocna?
TAK/NIE 0 0


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Zapalniczki reklamowe

Palaczy wśród klientów każdej firmy nie brakuje, a zapalniczki reklamowe z wymiennymi wkładami i ...
Polska - ŻARY 2019-12-12 Dodał: Adam Burzyński Handel, Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert