Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe Targi Techniczne w Płowdiw

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-07-08 10:19:32
aktualności

Stoisko informacyjne WPHI Sofia na Międzynarodowych Targach Technicznych, Płowdiw, 29 września - 4 października br.

Stoisko informacyjne Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii
na Międzynarodowych Targach Technicznych,
Płowdiw, 29 września - 4 października 2014 r.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii uprzejmie informuje, iż organizuje polskie stoisko na Międzynarodowych Targach Technicznych (International Technical Fair), które odbywają się w Płowdiw w dniach 29 września-4 października 2014 r.

Uprzejmie informujemy, iż jest możliwość uczestnictwa i skorzystania ze stoiska WPHI poprzez bezpłatne prezentowanie materiałów informacyjnych i reklamowych polskich firm na stoisku WPHI. Zapraszamy Państwa do skorzystania z tej możliwości. Zachęcamy również do osobistego udziału przedstawiciela polskich firm na targach. Zainteresowanym przedstawicielom polskich firm WPHI udzieli niezbędnej pomocy i po wcześniejszym uzgodnieniu bezpłatnie udostępni miejsce na stoisku do prowadzenia rozmów handlowych, uwzględniając możliwości organizacyjno-techniczne. Zainteresowanie pobytem na stoisku prosimy zgłaszać jak najwcześniej, nie później niż do 15.09.2014 r.

Międzynarodowe Targi Techniczne są największą imprezą wystawową w Bułgarii i jedną z największych na Bałkanach. Na targach są prezentowane najnowsze osiągnięcia i rozwiązania dla przemysłu, energetyki i budownictwa, w takich dziedzinach jak: budowa maszyn, przemysł samochodowy, w tym automotiv, transport, technologie informatyczne, oprogramowanie, elektronika i elektrotechnika, budownictwo, chemia, energetyka, ekologia i inne.

W trakcie imprezy odbędą się wystawy specjalistyczne: AQUATECH, AUTOTECH, ELTECH, ENECO, INFOTECH, MACHINE BUILDING, CHEMICAL INDUSTRY, MOTOR SHOW - PLOVDIV, STROYTECH i INTERMIN EXPO.

Szczegółowe informacje o nich są dostępne na stronie: www.fair.bg.

Materiały, foldery, broszury, ulotki, etc. (najlepiej w języku bułgarskim, angielskim lub rosyjskim) w celu prezentacji i dystrybucji na stoisku WPHI prosimy o przesyłanie na poniższy adres. Przesłane materiały Wydział będzie bezpłatnie prezentować i dystrybuować wśród handlowców i publiczności odwiedzającej targi.

EMBASSY OF THE REPUBLIC OF POLAND
TRADE AND INVESTMENT PROMOTION SECTION (z dopiskiem: MTT)
1680 Sofia
6, Bitola Str.
Bułgaria

Jeżeli chcieliby Państwo zaprezentować na tych targach większe eksponaty i byliby zainteresowani odpłatnym wynajęciem powierzchni to uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość do wynajęcia mniejszej powierzchni przy stoisku WPHI w celu lepszej prezentacji wyrobów/eksponatów, a powierzchnia, którą wynajmuje WPHI, byłaby udostępniona dla Państwa na spotkania biznesowe i rozmowy z potencjalnymi klientami.

W sprawach udziału w targach prosimy kontaktować się na e-mail: sofia@trade.gov.pl lub tel. (+359 2) 869 11 25 lub 869 11 50.

Źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii


Czy ta informacja była pomocna?
TAK/NIE 0 0