Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPL

Rynek zamówień publicznych w ramach ONZ – szansa dla polskich przedsiębiorców


Rodzaj wydarzenia
Wykład

Co roku organizacje międzynarodowe udzielają zamówień o wartości kilkudziesięciu miliardów dolarów. Niezwykle interesujący i bardzo atrakcyjny finansowo dla przedsiębiorców z całego świata, w tym polskich firm wydaje się rynek zamówień Narodów Zjednoczonych (w ramach którego centralne miejsce zajmuje Organizacja Narodów Zjednoczonych), którego wartość w 2018 roku wyniosła aż 18,8 miliarda dolarów. Szansę na uzyskanie zamówienia mogą mieć firmy oferujące na przykład: sprzęt i usługi IT, usługi konsultingowe i różnego rodzaju usługi doradcze, konferencyjne, graficzne, wydawnicze, drukarskie, remontowo-budowlane, dostawy leków, czy też firmy związane z funkcjonowaniem biur (m.in. dostawa mebli biurowych, artykułów administracyjnych).

Niestety, międzynarodowe rynki zamówień publicznych wydają się być zamknięte i niedostępne dla polskich przedsiębiorców.

Jaka jest zatem tego przyczyna i czy faktycznie ubieganie się o zamówienia na arenie międzynarodowej przerasta zdolności organizacyjne, adaptacyjne, czy finansowe rodzimych firm?

Czy rzeczywiście procedury udzielania zamówień przez organizacje międzynarodowe są aż tak skomplikowane i nieprzejrzyste?

Na te i inne pytania postaramy się Państwu odpowiedzieć podczas tego webinarium.

 

https://wgpr.pl/aktualnosci/rynek-zamowien-w-ramach-onz-szansa-dla-polskich-przedsiebiorcow-zaproszenie-na-szkolenie-online/

 

LINK do rejestracji:

https://webinar.getresponse.com/hqsNg/rynek-zamowien-w-ramach-onz---szansa-dla-polskich-przedsiebiorcow

branże: IT/ICT, Usługi finansowe, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja

Wykład
Polska
2020-05-08 -
Dodał: Marcin Kliński