Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportunagłówek PL

Targi branży spożywczej w styczniu: Indus Food, Indus Food Tech, Indus Food Chem


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Reprezentacja polskich przedsiebiorców

W styczniu 2020 r. odbędą się trzy wydarzenia branży spożywczej: Indus Food (8-09.01), Indus Food Tech (8-10.01) oraz Indus Food Chem (8-10.01). Targi uznawane są za jedne z ważniejszych z branży spożywczej/przetwórstwa spożywczego w Indiach poza targami Annapoorna w Mumbaju (wrzesień 2020 r.) i targami Aahar w Nowym Delhi (marzec 2020 r.).

 

Indus Food organizowane jest przez jedną z większych indyjskich instytucji handlowych Trade Promotion Council of India (TPCI) we współpracy z indyjskim Departamentem Przemysłu. W 2020 r. będzie to 3. edycja targów. Do tej pory organizatorzy potwierdzili udział firm z 8 krajów takich jak: Dania, Belgia, Włochy, Chiny, Turcja, Malezja, Korea, Tajlandia.

 

W tym samym czasie i miejscu odbędą się targi spożywcze - Indus Food, targi przetwórstwa spożywczego - Indus Food Tech oraz targi składników i produktów zdrowotnych - Indus Food Chem. Stanowi to okazję do nawiązania kontaktów dla różnych polskich firm spożywczych.

MaspexlogoW wydarzeniu weźmie udział polska firma MASPEX. MASPEX jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych. Produkty Grupy Maspex trafiają do ponad 50 krajów na całym świecie. Od kilku lat firma aktywnie uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach branżowych w Indiach.


Więcej informacji o targach można uzyskać od:

 • Sachin Kumar, Deputy Director
  9, 2nd Floor, Scindia House, Connaught Circus,
  New Delhi- 110001, India
  T: (91) 11 40727272 | EXT : 245
  M: (91) 9205883436
  W: www.tpci.in