Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPL

Misja gospodarcza do Wietnamu 24-30 czerwca 2019r.


Data zakończenia rejestracji
11-06-2019

Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej sp. z o.o. wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz Zagranicznym Biurem Handlowym w Ho Chi Minh City zapraszają do udziału w Misji gospodarczej do Wietnamu, która odbędzie się w terminie 24-30 czerwca 2019 r.


MISJI PRZEWODNICZYĆ BĘDZIE MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO


Współpraca Dolnego Śląska z Wietnamem rozwija się dynamicznie od 2018 roku. Organizowana misja gospodarcza ma na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy województwem dolnośląskim, a prowincjami Thai Nguyen i Bac Giang, położonymi na północy kraju. W trakcie misji przewidziane są fora gospodarcze w Hanoi, Ho Chi Minh City i stolicach prowincji, intensywne rozmowy biznesowe, wymiana doświadczeń, jak również spotkania z władzami samorządowymi i instytucjami otoczenia biznesowego.
Oferta udziału w misji gospodarczej kierowana jest przede wszystkim przedsiębiorców MŚP działających w następujących sektorach: rolniczej, spożywczej, kosmetycznej, budowalnej, maszynowej, logistycznej, hi-tech, turystycznej.
Organizatorzy misji gospodarczej zapewniają:

▪ Udział w sprofilowanych spotkaniach biznesowych, sesjach B2B, forach gospodarczych, ▪ Spotkania z przedstawicielami lokalnych władz i IOB,

▪ Wizyty studyjne w instytucjach gospodarczych, lokalnych firmach zgodnie z preferencjami biznesowymi uczestników misji,

▪ Pełną opiekę logistyczną oraz organizacyjną podczas misji,

▪ Tłumaczenia z/na j. wietnamski i angielski,

▪ Pomoc przy rozmowach z partnerami wietnamskimi.

 

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU:
Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego pocztą elektroniczną na adres organizatora w terminie do 11.06.2019r. na adres mailowy: coie@dawg.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami tel.: 71 736 63 11, 71 736 63 07.

PPE_PL_formularz zgloszeniowy Wietnam-MISJA 2019.rtf


Udział w misji gospodarczej finansowany jest przez uczestnika, koszt kalkulacji obejmuje:

▪ wiza,

▪ przelot,

▪ transport na miejscu,

▪ noclegi,

▪ wyżywienie.

ORIENTATYCJNY KOSZT MISJI GOSPODARCZEJ: 6 500 PLN. Szczegółowy kosztorys misji zostanie podany po 3 czerwca br.

Potwierdzone przez organizatora zgłoszenie jest jednoznaczne z zawarciem umowy uczestnictwa w misji. W przypadku zgłoszenia w terminie wskazanym powyżej zostanie wystawiona jedna faktura VAT obejmująca całość płatności. Poprzez zgłoszenie swojego udziału w misji Uczestnik wyraża zgodę na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu nastawionym na nawiązanie współpracy pomiędzy firmami z Polski i Wietnamu.

PPE_PL_Wietnam - oferta misji gospodarczej.pdf

 

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Warzywa i owoce, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Ryby, Mięso, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Węgiel kamienny i brunatny, Ropa naftowa i gaz ziemny, Rudy metali, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Produkty tytoniowe, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Odzież i obuwie, Wyroby skórzane, Tekstylia, Dywany i dekoracje, Pozostałe tekstylia, Przemysł drzewny i papierniczy, Wyroby z drewna (bez mebli), Papier, Poligraficzne, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Pestycydy, Farby i lakiery, Kosmetyki, Pozostałe wyroby chemiczne, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Przemysł petrochemiczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Produkcja metali żelaznych, Produkcja metali nieżelaznych, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Broń i amunicja, Wojskowe pojazdy bojowe, Maszyny i urządzenia, Komputery, Elektronika użytkowa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Oświetlenie, AGD, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Maszyny dla metalurgii, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Produkcja środków transportu, Samochody osobowe, Autobusy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Pojazdy szynowe, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Produkcja mebli, Meble, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Instrumenty muzyczne, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Pozostałe wyroby, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Budownictwo, Architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Organizacja targów i wydarzeń, Sektor kreatywny, Media i reklama, Wzornictwo i projektowanie mody, Rzemiosło artystyczne, Film, Muzyka, Fotografia, Wydawnictwa, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Misja Gospodarcza
Polska
2019-06-24 - 2019-06-30
Dodał: Wojciech Michańcio