Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu2 PL

Food India by SIAL 2019


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
ZBH rekomenduje

The Food India by SIAL to jedna z wiodących imprez poświęconych produktom spożywczym i napojom bezalkohlowym oraz alkoholowymi w Indiach. Targi odbędą się w dniach 19-21 września 2019 r. w Nowym Delhi w Pragati Maidan Exhibition Center. Organizatorzy spodziewają się ponad 250 wystawców z 15 krajów. Targi odgrywają istotną rolę w rozwoju branży w Indiach i przedstawianiu nowych produktów ioraz nowoczesnych technologii związanych z ich produkcją.

 

Wydarzenie skupia się na prezentacji potencjału szeroko pojętej branży spożywczej poprzez produkty takie jak: napoje, napoje alkoholowe, wina, produkty spożywcze dla niemowląt i dzieci, ciasta, słodycze, czekoladki, herbaty i kawy, produkty mleczne, świeże i suszone owoce i warzywa, mrożonki, soki i napoje energetyczne, produkty mięsne, produkty organiczne i zdrowa żywność, owoce morza. Dodatkowo na targach będą obecne także firmy produkujące sprzęt do gotowania, narzędzia i maszyny do przetwarzania żywności oraz nowoczesne rozwiązania opakowań i serwowania żywności.
 

Tegoroczna edycja zostanie wsparta przez Przedstawicielstwo Unii Europejskiej w Indiach, które organizuje pawilon UE dla firm z krajów członkowskich UE. Zaproszenie kierowane jest do firm z sektora spożywczego produkujących produkty o poniższej specyfice:

  • produkty posiadające logo produktów organicznych
  • produkty posiadające potwierdzenie jakości Unii Europejskiej (PDO/PGI/TSG)
  • innowacyjne produkty; produkty będące wynikiem zrównoważonych metod uprawy rolnej lub hodowli; produkty przyjazne dla środowiska, np. ekologiczne opakowania itp.
LOGOJedną z firma biorących udział w targach jest Soti Natural -  producent zdrowych, niesłodzonych, naturalnych naparów herbacianych. Firma brała udział w targach spożywczych Annapoorna w Mumbaju, gdzie po raz pierwszy prezentowała swoje produkty na rynku indyjskim. Prezentacja firmy znajduje się tutaj.

branże: Zboża, Warzywa i owoce, Ryby, Mięso, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Doradztwo/consulting/edukacja

Targi
Indie - Nowe Delhi
2019-09-19 - 2019-09-21
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

Prezentacja SOTI Natural