Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGES 2019 PL

Global Economic Summit 2019


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Polski akcent
ZBH uczestniczy

Global Economic Summit 2019 odbędzie się w Mumbaju w dniach 6-8 marca 2019 r. Global Economic Summit 2019, jest ósmą edycją szczytu biznesowego odbywającego się od 2012 r. Jego organizatorzy (World Trade Center Mumbai oraz All India Association of Industries) są uznanymi na rynku podmiotami zajmującymi się promocją przedsiębiorstw indyjskich oraz międzynarodowej wymiany handlowej z Indiami. Wydarzenie będzie odbywać się przy wsparciu indyjskich władz - zarówno centralnych, jak i stanowych.

 

PAIH S.A. otrzymało status instytucji partnerskiej tego wydarzenia. Razem z PAIH na wydarzeniu będzie obecna polska firma IT Billennium. Mariusz Kura, dyrektor Billennium Pvt. Ltd. w Pune w Indiach, weźmie udział jako prelegent w panelu The Fourth Industrial Revolution and its Impact on Services pierwszego dnia szczytu.

 

 

Tematem przewodnim obecnej edycji szczytu jest rola usług w rozwoju handlu międzynarodowego i gospodarki oraz w transformacji indyjskiej gospodarki. Organizatorzy wpletli w program również liczne wątki peryferyjne związane z tematami przewodnimi (m.in. wpływ czwartej rewolucji przemysłowej na rynek usług, nowe trendy w indyjskim sektorze usług) oraz oferują możliwość uczestnictwa w starannie dobranych wizytach studyjnych.

 

Wydarzenie rokrocznie skupia wielu uczestników z sektorów publicznego i prywatnego. W odróżnieniu od GES, większość odbywających się obecnie wydarzeń biznesowych skupia się raczej na zagadnieniach związanych z sektorem produkcji. Z tego powodu, tegoroczny Global Economic Summit powinien zainteresować polskich usługodawców rozważających ekspansję na rynek indyjski oraz przedsiębiorców, którzy chcieliby pozyskać praktyczną wiedzę na temat rynku usług w Indiach.

 

Global Economic Summit 2019

Ganesh Murti Nagar, Cuffe Parade, WTC Complex

400005 Mumbai

 

Organizatorzy:

 

Rejestracja na GES 2019:

 

Strona internetowa: www.ges2019mumbai.com