Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu1 PL

International Engineering Sourcing Show 2019


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
ZBH rekomenduje

International Engineering Sourcing Show odbędzie się w Ćennaju w dniach 14-16 marca 2019 r. Wydarzenie to jest organizowane przez jedną z czołowych indyjskich organizacji promujących eksport Republiki Indii - Engineering Exports Promotion Council (EEPC) - ściśle współdziałającą z indyjskim Ministerstwem Handlu i Przemysłu.

 

Celem IESS jest prezentacja najnowszych indyjskich osiągnięć inżynieryjnych oraz ustanowienie Indii jako preferowanego dostawcy kompleksowych rozwiązań (zarówno w zakresie produktów, jak i usług) dla przemysłu inżynieryjnego.

 

W ostatnich latach wydarzenie to gościło blisko 300 lokalnych i międzynarodowych wystawców, 500 zagranicznych delegatów rządowych oraz 10000 odwiedzających.

 

W tym roku na targach swoje produkty zaprezentuje polska firma Hybro Technologies. Zapraszamy do zapoznania się z opisem firmy w języku angielskim oraz z katalogiem grzejnika panelowego Hybrid, który będzie pokazany na stoisku, a także katalogiem suszarki do ręczników Onyx, produktu, który będzie dostępny wkrótce w sprzedaży.

 

 

hybrogrzejnikKontakt do firmy

ul. Królewska 65A/1

30 081 Kraków

email: a.berezhna@hybro.eu

website: hybro.eu

skype: hybro24


IESS 2019

Chennai Trade Centre

CTC Complex

Mount Poonamalle High Road

Nandambakkam, Poonthottam Colony

Chennai - 600089

 

EEPC India

International Trade Facilitation Centre

1st Floor

1/1, Wood Street

Kolkata - 700016

 

E: eepcho@eepcindia.net

T: (+91 33) 22890651 / 52

 

Strona internetowa: www.iesshow.in

branże: Produkcja i przetwórstwo metali, Maszyny i urządzenia, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Budownictwo i architektura, Budownictwo, Architektura

Targi
Indie - Ćennaj
2019-03-14 - 2019-03-16
Dodał: Anna Woińska