Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpożywczywyd PL

Food Ingredients Asia 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Reprezentacja polskich przedsiebiorców

W dniach 3-5 października 2018 r. w Dżakarcie odbędą się największe targi składników spożywczych "Food Ingredients Asia 2018".

 

Tegoroczna edycja targów Food Ingredients Asia wraca do Dżakarty. Celem targów jest zbliżenie krajowych i międzynarodowych producentów, importerów, dostawców i konsumentów składników spożywczych, żywności oraz napojów.

 

Organizatorzy podkreślają rangę targów chwaląc się, że 75% odwiedzających posiada moc zakupową. Promowany jest też region Azji Południowo-Wschodniej oraz jej największej gospodarki - Indonezji.

 

Jedynym bezpośrednim polskim wystawcą jest firma Kazeina Polska Sp. z o.o. na stanowisku A2.X25. Spodziewamy się jednak dostępności większej ilości marek z polski, prezentowanych na stoiskach lokalnych partnerów.

branże: Warzywa i owoce, Ryby, Mięso, Zboża, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Produkty tytoniowe

Targi
Indonezja - Jakarta
2018-10-03 - 2018-10-05
Dodał: Anna Woińska