Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja - Europejskie Sieci Transportowe PL

Konferencja "Europejskie Sieci Transportowe"


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Z okazji misji gospodarczej pod przewodnictwem holenderskiej Minister Infrastruktury i Gospodarki Wodnej Pani Cory van Nieuwenhuizen zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji "Europejskie Sieci Transportowe", która odbędzie się w dniu 9 października 2018 r. (wtorek) w godz. 10:30-16:30 w Kątach Wrocławskich.

 

W programie:

  • wizyta w terminalu kontenerowym Schavemaker,
  • lunch z Minister oraz możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.

 

Miejsce:

Schavemaker Terminal

ul. Fabryczna 1, Kąty Wrocławskie

Konferencja "Europejskie Sieci Transportowe" jest częścią oficjalnego programu misji gospodarczej, pod przewodnictwem holenderskiej Minister Infrastruktury i Gospodarki Wodnej J.E. Pani Cory van Nieuwenhuizen w Polsce.

 

Zgodnie z głównym tematem misji "Transport łączy, woda jednoczy - innowacyjne partnerstwo dla lepszej jakości życia", konferencja będzie wyśmienitą okazją dla polskich i holenderskich uczestników, by wymienić poglądy i podzielić się dobrymi praktykami w dziedzinie sektora transportu. Celem spotkania jest wzmocnienie wymiany wiedzy wśród uczestników, a także umożliwienie dalszej współpracy pomiędzy polskimi i holenderskimi przedsiębiorcami i instytucjami. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

 

Zgłoszenia chęci uczestnictwa proszę przesłać na adres: dm-vanden.bercken@minbuza.nl

branże: Transport i logistyka

Konferencja
Polska - Kąty Wrocławskie
2018-10-09
Dodał: Anna Woińska