Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportumaszbud 2018 PL

MASZBUD 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

W dniach 8-10 maja 2018 w Targach Kielce odbędą się XIX Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD. To najważniejsze wydarzenie branży infrastruktury drogowej, podczas którego poznać można najpopularniejsze kierunki rozwoju sektora budownictwa w Polsce i Europie.

 

XIX Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD w Targach Kielce to ekspozycja najnowszych specjalistycznych maszyn uznanych producentów polskich i zagranicznych, wśród których znajdziemy zarówno maszyny i urządzenia do robót ziemnych, produkcji i transportu betonu, żurawie i urządzenia do transportu pionowego jak również specjalistyczne pojazdy budowlane oraz części i komponenty do maszyn budowlanych.

 

Jak co roku, w trakcie Targów MASZBUD będzie można wziąć udział w szeregu spotkań i konferencji branżowych, podczas których dyskutowane będą najpopularniejsze kierunki rozwoju tego sektora.

 

Tematem jednego z seminariów organizowanego przez Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych będzie Bezpieczeństwo techniczne maszyn budowlanych i pojazdów.

 

Podczas targów odbędzie się również Konkurs operatorów maszyn budowlanych „ BIG BAU MASTER”.

 

Targi MASZBUD odbywają się równocześnie z Targami Autostrada Polska.

 

Ubiegłoroczne wydarzenie w skład którego wchodziło 5 wystaw związanych z infrastrukturą drogową (Autostrada–Polska, Maszbud, Traffic Expo, Rotra i Salon Europarking) zgromadziło na powierzchni ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych 418 firm z 20 krajów świata oraz 14000 osób zwiedzających.

 

Dyrektor projektu

Bogusława Grzechowska

tel.: +48 41 365 12 10

e-mail: grzechowska.boguslawa@targikielce.pl

branże: Maszyny i urządzenia, Pozostałe pojazdy samochodowe, Pozostały sprzęt elektryczny, Wydawnictwa, Organizacja targów i wydarzeń

Targi
Polska - Kielce
2018-05-08 - 2018-05-10
Dodał: Patrycja Operacz