Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEPUF 2018 PL

European Procurement Forum 2018


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

European Procurement Forum to odbywające się rokrocznie seminarium na temat zamówień publicznych w systemie ONZ:
  • Data: 9-10 kwietnia 2018 r.
  • Miejsce: Nowy Jork
  • Organizator: European Procurement Forum

 

EUPF to stowarzyszenie radców handlowych państw członkowskich Unii Europejskiej, którego zadaniem jest promocja udziału firm europejskich w zamówień publicznych w ONZ. 

 

Firmy, które wezmą udział w seminarium będą miały okazję zapoznania się z tematem rynku zamówień publicznych ONZ, którego wartość przekracza 17 mld USD rocznie.

 

W trakcie spotkań B2UN (bussines – przedstawiciele ONZ) firmy będą mogły także zaprezentować swoje towary i usługi przedstawicielom ONZ odpowiedzialnym za zamówienia.

 

W tegorocznym seminarium udział wezmą przedstawiciele UN/PD, UNDP, UNOPS, UNLB, UNDB, UNFPA oraz Banku Światowego, a poruszane przez nich tematy dotyczyć mają: utylizacji odpadów, wody i higieny sanitarnej, budownictwa, energii, transportu i logistyki.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Konferencja
USA - Nowy Jork
2018-04-09 - 2018-04-10
Dodał: Patrycja Operacz