Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSIAL logo 2018 PL

SIAL CANADA 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Informacje o dofinansowaniu
Możliwość nieodpłatnego umieszczenia na stoisku informacyjnym ZBH materiałów promujących polskie firmy z branży spożywczej i jej pokrewnych.

Polski akcent
ZBH uczestniczy

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Toronto oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zapraszają polskich przedsiębiorców do udziału w targach SIAL Canada, które odbędą się w dniach 2-4 maja 2018 r. w centrum targowo - kongresowym "Palais des Congrès" w Montrealu w Kanadzie.

 

SIAL Canada to:

  • międzynarodowy charakter - ponad 1000 wystawców z ponad 50 krajów świata, w tym z Polski;
  • ponad 18.500 profesjonalnych odwiedzających z niemal 60 krajów m.in. przedstawiciele sklepów sieciowych, hurtowni, sklepów detalicznych i specjalistycznych;
  • nowoczesna infrastruktura wystawowa - targi na powierzchni obejmującej blisko 22.300 m2;
  • wydarzenia branżowe - konferencje, panele dyskusyjne takie jak: SIAL Food Hub, w których biorą udział eksperci, przedstawiciele firm oraz instytucji rządowych;
  • międzynarodowe konkursy produktów spożywczych m.in. SIAL Innovation Contest - konkurs produktów innowacyjnych oraz Olive d'Or Contest - konkurs oliwy z oliwek;
  • spotkania networkingowe z międzynarodowymi ekspertami;
  • SoSIAL - program poświęcony marnotrawieniu żywności oraz dystrybucji żywności wśród osób najbardziej potrzebujących;
  • zainteresowanie mediów - obecność dziennikarzy z czołowych mediów branżowych i ogólnotematycznych;
  • doskonała okazja do zaprezentowania nowych i istniejących już na rynku produktów spożywczych w szczególności odwiedzającym z Kanady i USA.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w targach w charakterze wystawcy lub do ich odwiedzenia. Ponadto uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość nieodpłatnego umieszczenia na stoisku informacyjnym ZBH materiałów promujących polskie firmy z branży spożywczej i jej pokrewnych. Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie katalogów, broszur, ulotek, prezentacji multimedialnych, filmów promocyjnych, itp. w języku angielskim i/lub francuskim na adres, po wcześniejszym kontakcie z biurem:

 

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Kanadzie - Toronto

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

438 University Avenue, Suite 1810

Toronto, ON M5G 2K8

e-mail: toronto@paih.gov.pl

lub z kierownikiem biura:

Zack Labieniec

e-mail: zack.labieniec@paih.gov.pl

tel.: +1-416-546-4570

mob.: +1-647-880-4012

 

W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt z ZBH Toronto pod adresami jak wyżej.

 

SIAL w Kanadzie powstał w 2001 roku, jako SIAL Montreal. Do 2007 r. był wydarzeniem organizowanym, co dwa lata, zaś obecnie odbywa się, co roku i jest jednym z największych salonów spożywczych w Ameryce Północnej. Od 2010 r. wydarzenie nosi nazwę SIAL Canada odbywa się na przemian w Montrealu (w lata parzyste) i Toronto (lata nieparzyste). SIAL Canada jest częścią międzynarodowej sieci SIAL Group, organizatora pozostałych międzynarodowych salonów sektora spożywczego na świecie.

branże: Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Produkty tytoniowe

Targi
Kanada - Montreal
2018-05-02 - 2018-05-04
Dodał: Anna Woińska