Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPPEPLLogo - DPR - 2017 PL

Dni Polskiego Rolnictwa 2017 we Lwowie


Rodzaj wydarzenia
Targi

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji tematycznej pod hasłem „Polsko-ukraińska współpraca w przemyśle i sektorze rolno-spożywczym”, która odbędzie się w dniu 29 listopada 2017 r. we Lwowie w ramach przedsięwzięcia promocyjnego pod hasłem „Dni Polskiego Rolnictwa” organizowanego podczas targów rolniczych "EURO AGRO – 2017", które odbędą się w dniach 28-29 listopada br.

 

Uprzejmie informujemy, iż „Dni Polskiego Rolnictwa 2017” zostaną zorganizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Integracja Europa – Wschód. Dodatkowo do współpracy dołączyli już: Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza oraz organizatorzy targów „EURO AGRO - 2017” Targi Kielce SA i Gal-EXPO SA.

 

Jest to trzecia z kolei edycja ww. imprezy (poprzednia edycja miała miejsce we Lwowie w listopadzie 2016 r.), której celem jest promocja polskiej gospodarki oraz aktywizacja polsko-ukraińskiej współpracy ze szczególnym uwzględnieniem sektora rolno-spożywczego.

 

Dni Polskiego Rolnictwa i targi EURO AGRO w 2016 roku

 

Program Dni Polskiego Rolnictwa 2017

Aktualny program wydarzenia dostęny jest w pliku zamieszczonym poniżej.

 

W roku bieżącym interesujące stronę ukraińską tematy to:

  • polski rynek produkcji rolno-spożywczej i jego miejsce w Europie,
  • nowoczesne technologie upraw i hodowli (np. rozwijające się w zachodniej części Ukrainy sadownictwo, uprawy szklarniowe, hodowla trzody chlewnej, bydła, drobiu, produkcja jaj, itp.),
  • wykorzystanie nowoczesnych technologii w rolnictwie – szkolenia i podwyższanie kwalifikacji ukraińskich kadr, przetwórstwo zbóż i produktów rolnych,
  • opakowania dla żywności itp.

 

Dodatkowe informacje

  • udział w Dniach Polskiego Rolnictwa we Lwowie jest BEZPŁATNY,
  • organizatorzy zapewniają BEZPŁATNE TŁUMACZENIE zarówno podczas konferencji, spotkań B2B jak i w czasie prezentacji polskich ekspertów na stoisku WPHI,
  • organizatorzy zapewniają dodatkowe wsparcie informacyjne dla polskich przedsiębiorstw zainteresowanych przyjazdem na Dni Polskiego Rolnictwa i na targi EURO AGRO do Lwowa (dojazd, zakwaterowanie, stoiska na targach itp.).

W 2016 roku konferencja podczas Dni Polskiego Rolnictwa cieszyła sie dużym zainteresowaniem gości z Polski i Ukrainy, a udział w niej wzięli uznani polscy i ukraińscy eksperci z dziedziny rolnictwa.

 

Spotkania B2B i promocja polskich przedsiębiorstw na stoisku WPHI

Podczas Targów EURO AGRO - 2017 (28-29 listopada) zaplanowano zorganizowanie prezentacji przedsiębiorstw, wystąpienia polskich ekspertów oraz spotkania B2B.

 

W tym celu Wydział Promocji Handlu i Inwestycji oraz Stowarzyszenie Integracja Europa – Wschód zorganizują na ww. targach własne stoisko promocyjno-informacyjne, na którym dodatkowo wyeksponowane zostaną materiały o polskiej gospodarce oraz materiały promocyjno-informacyjne polskich firm. Tym samym w tym roku także stoisko będzie także dla Państwa doskonałym miejscem prezentacji i konsultacji z polskimi ekspertami i przedsiębiorcami z branży rolnej.

 

Stoisko promocyjne WPHI daje polskim firmom możliwość bezpłatnej i skutecznej promocji oraz aktywnego udziału w spotkaniach B2B i rozmowach z polskimi i ukraińskimi ekspertami.

 

W przypadku Państwa zainteresowania zgłoszeniem ekspertów i prezentacji na stoisku WPHI prosimy o kontakt z koordynatorami w Polsce pod nr telefonu lub e-mail wskazane w dalszej części informacji.

 

Natomiast w przypadku zainteresowania prezentowaniem Państwa materiałów na ww. stoisku, prosimy o przesłanie nam ofert i katalogów Państwa firmy w języku rosyjskim lub ukraińskim pocztą zwykłą na adres miejsca organizacji wystawy i konferencji tj.:

 

Centrum Wystawiennicze „Pivdennyi – EXPO”

Ukraina 79071 Lwów, ul. Szczyrecka 36

Виставковий центр «Південний – EXPO»

Ukraina 79071 Львів, вул. Щирецька 36

z dopiskiem na paczce: EURO-AGRO 2017 POLSKA WPHI
najpóźniej do dnia 24 listopada 2017 r.

 

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż ze względu na obowiązujące na Ukrainie procedury celne łączna waga jednej przesyłki nie powinna przekraczać 10 kg, a wartość 150,00 EUR.

 

Jak zarejestrować się na Dni Polskiego Rolnictwa 2017 i wziąć udział w konferencji i spotkaniach B2B?

Aby wziąć udział w Konferencji i rozmowach B2B należy wypełnić poniższy elektroniczny formularz zgłoszeniowy - dostępny także pod linkiem: REJESTRACJA DPR 2017

 

Kontakt i współpraca z organizatorami

Szczegółowych informacji nt. konferencji udzielają także koordynatorzy w Polsce i na Ukrainie z ramienia Stowarzyszenia Integracja Europa – Wschód:

 

Polska:

Krzysztof Kalita, tel. PL +48796548507 (viber)

Magdalena Kalita, tel. PL +48796548508 (viber)

e-mail: kontakt@siew.org.pl

Skype: siew_kielce

 

Ukraina:

Anna Pidlużna, tel. UA +38 0679798501

Maryna Bailina, tel. UA +38 0637780651 (Viber)

Małgorzata Gawin, WPHI Kijów

tel.: +380442791298

e-mail: kiev@trade.gov.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!
Wydarzenia towarzyszące