Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuVEKMPCOVER-PHOTOSave-the-date828x315170412-Cropped-Cropped PL

Europejski Kongres Mobilności Pracy 2017


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

W dniach 22-23 listopada w krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbędzie się 5. edycja Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy, największej konferencji poświęconej usługom transgranicznym w Unii Europejskiej. Gościem tegorocznej edycji będzie wicepremier Mateusz Morawiecki. Jak co roku organizatorzy zaprosili także Marianne Thyssen, europejską komisarz odpowiedzialną za projekt zmian w dyrektywie o delegowaniu pracowników. Współorganizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

 

Kongres to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy na temat kierunku prac nad nowelizacją dyrektywy oraz ochrony lokalnych rynków pracy. Podczas pierwszego dnia wydarzenia czołowi politycy i urzędnicy będą debatować wspólnie z przedstawicielami pracodawców i pracowników, jak i specjalistów z zakresu prawa oraz naukowców. Główny nacisk w dyskusji położony zostanie na problemy pracodawców związane z wysyłaniem pracowników za granicę.

 

Całość wydarzenia uświetni gala, podczas której wręczona zostanie nagroda Labor Mobilis. U jej podstaw leży idea docenienia osób, które w sposób szczególny wyróżniły się na polu promowania oraz wspierania mobilności pracy i usług na europejskim rynku wewnętrznym.

 

Więcej informacji udziela:

Magdalena Zgłobica

tel. 799 704 139

branże: Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe, Sektor kreatywny, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Przemysł jubilerski, Produkcja mebli, Produkcja środków transportu, Maszyny i urządzenia, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Produkcja i przetwórstwo metali, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przemysł drzewny i papierniczy, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przetwórstwo spożywcze, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Rolnictwo i leśnictwo

Spotkanie
Polska - Kraków
2017-11-22 - 2017-11-23
Dodał: Patrycja Operacz