Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuVEKMPCOVER-PHOTOSave-the-date828x315170412-Cropped-Cropped PL

Europejski Kongres Mobilności Pracy 2017


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

W dniach 22-23 listopada w krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbędzie się 5. edycja Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy, największej konferencji poświęconej usługom transgranicznym w Unii Europejskiej. Gościem tegorocznej edycji będzie wicepremier Mateusz Morawiecki. Jak co roku organizatorzy zaprosili także Marianne Thyssen, europejską komisarz odpowiedzialną za projekt zmian w dyrektywie o delegowaniu pracowników. Współorganizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Rozwoju.

 

Kongres to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy na temat kierunku prac nad nowelizacją dyrektywy oraz ochrony lokalnych rynków pracy. Podczas pierwszego dnia wydarzenia czołowi politycy i urzędnicy będą debatować wspólnie z przedstawicielami pracodawców i pracowników, jak i specjalistów z zakresu prawa oraz naukowców. Główny nacisk w dyskusji położony zostanie na problemy pracodawców związane z wysyłaniem pracowników za granicę.

 

Całość wydarzenia uświetni gala, podczas której wręczona zostanie nagroda Labor Mobilis. U jej podstaw leży idea docenienia osób, które w sposób szczególny wyróżniły się na polu promowania oraz wspierania mobilności pracy i usług na europejskim rynku wewnętrznym.

 

Więcej informacji udziela:

Magdalena Zgłobica

tel. 799 704 139

branże: Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe, Sektor kreatywny, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Przemysł jubilerski, Produkcja mebli, Produkcja środków transportu, Maszyny i urządzenia, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Produkcja i przetwórstwo metali, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przemysł drzewny i papierniczy, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przetwórstwo spożywcze, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Rolnictwo i leśnictwo

Spotkanie
Polska - Kraków
2017-11-22 - 2017-11-23
Dodał: Patrycja Operacz