Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuplakat ukraina PL

Seminarium informacyjne: Legalizacja pobytu i zatrudnienia obcokrajowców w Ukrainie


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie w likwidacji oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie zapraszają do udziału w seminarium informacyjnym pt. „Legalizacja pobytu i zatrudnienia obcokrajowców w Ukrainie” z udziałem przedstawicieli Państwowej Służby Zatrudnienia Ukrainy, a także Państwowej Migracyjnej Służby Ukrainy w Obwodzie Kijowskim.

 

W drugiej części spotkania komentarz do obowiązujących przepisów w zakresie prawa pracy i opodatkowania dochodów obcokrajowców w Ukrainie udzielą eksperci kancelarii prawniczej „PLP Law Group” .

 

Seminarium odbędzie się w dniu 12 października 2017 r. (czwartek) w godz. 10:00-13:00 w sali konferencyjnej firmy „Plastics-Ukraina” (Kijów, ul. Meżygirska 82A; mapka dojazdu pod wskazanym linkiem).

 

Udział w seminarium dla zainteresowanych Polaków i polskich firm i\lub członków MSPPU jest bezpłatny, przy czym warunkiem uczestnictwa w seminarium jest dokonanie wcześniejszej rejestracji (do 11 października br., godz. 13.00) za pośrednictwem formularza elektronicznego lub potwierdzenia udziału na adres office@msppu.org.ua .

 

Szczegółowy program seminarium dostępny do pobrania w załączonym pliku poniżej.