Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu chungking - Fotolia.com 6 PL

Indywidualne konsultacje: Jak eksportować produkty spożywcze do Chin?


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza 11 października br. na indywidualne konsultacje dla firm zainteresowanych eksportem produktów spożywczych do Chin.

 

Wśród chińskich konsumentów panuje przekonanie, że produkty spożywcze pochodzące z Europy są dobrej jakości. Konsumentów nie odstraszają odpowiednio wyższe ceny importowanych produktów ponieważ są smaczniejsze i zdrowsze niż produkty chińskie.

 

Czy to przeświadczenie konsumentów może pomóc Twojej firmie? Czy może ona odnieść sukces w Chinach? Które, z oferowanych produktów mają szansę podbić chiński rynek? Jakie działania powinieneś podjąć by zwiększyć swoje szanse? Jak dostosować swoje produkty? Jak wybrać kanał dystrybucji?

 

Zadajesz sobie te pytania? Indywidualne konsultacje są zatem właśnie dla Ciebie. Nasz ekspert z zakresu eksportu towarów na rynek Chiński odpowie na wszystkie twoje pytania.

 

Indywidualne konsultacje stanowią kontynuację seminarium „ Jak eksportować produkty spożywcze do Chin”.

 

Firmy zainteresowane udziałem w konsultacjach proszone są o rejestrację elektroniczną do dnia 5 października 2017 r. do godziny 16:00 za pomocą linku rejestracyjnego.


Konsultacje odbędą się 11 października2017 (środa) od godziny 9:00 w Centrum Informacyjnym PAIH, ul. Bagatela 12 w Warszawie. O godzinie konsultacji zostaniecie Państwo poinformowani odrębną wiadomością. Konsultacje ustalane są w oparciu o kolejność zgłoszeń.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji uprzejmie prosimy o kontakt z Małgorzatą Zawiszą, email: malgorzata.zawisza@paih.gov.pl.

 

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie Państwo także na stronie: www.gochina.gov.pl

 

Udział w konsultacjach jest bezpłatny.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Przetwórstwo spożywcze

Spotkanie
Polska - Warszawa
2017-10-11
Dodał: Patrycja Operacz
Wydarzenia towarzyszące