Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuforum V4 Chiny wersja 2 PL

Forum Motoryzacyjne Grupy Wyszehradzkiej (V4) w Pekinie 2017


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Pekinie zaprasza polskiej firmy z branży motoryzacyjnej do udziału w Forum Motoryzacyjnym Grupy Wyszehradzkiej, które odbędzie się 18 października w Pekinie. Na wydarzenie będą zaproszeni przedstawiciele chińskich firm z branży motoryzacyjnej, w tym przedsiębiorstwa planujące inwestycje zagraniczne.

 

W czasie forum przedstawiciele Polski, Czech, Słowacji i Węgier zaprezentują potencjał inwestycyjny regionu. Odbędą się także rozmowy B2B z chińskimi firmami.

 

Wydarzenie jest organizowane przez Beijing Auto Square Exhibition Co., Ltd, przy wsparciu CCPIT Machinery Sub-Council, China Electrotechnical Society, Auto Knowledge Magazine, Global Auto Media oraz ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej w Pekinie.

 

Forum odbędzie się 18 października w godz. 14:00-16:00 w Sali Spotkań E232 National Convention Center w Pekinie na marginesie targów 2017 China International Energy-Saving and New Energy Vehicles Exhibition.

 

Zaproszenie w pliku pdf jest do pobrania pod tekstem. W razie zainteresowania udziałem w forum lub pytań prosimy o kontakt na adres: beijing@trade.gov.pl.

***

Forum Motoryzacyjne Grupy Wyszehradzkiej (V4) jest organizowane w dzień otwarcia targów China International Energy-saving and New Energy Vehicles Exhibition (IEEV China). Targi skupiają się na rozwoju współpracy w zakresie:

  • zaawansowanych technologii,
  • alternatywnych źródeł energii,
  • produktów z branży motoryzacyjnej.

Więcej informacji o targach znajduje się w załączonym poniżej pliku.

Oficjalna strona targów: www.evautoe.com

Targi odbywają się w dniach 18-21 października w centrum wystawienniczym National Convention Center w Pekinie.

branże: Samochody osobowe, Autobusy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe

Konferencja
Chiny - Pekin
2017-10-18
Dodał: Patrycja Operacz