Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInno tech 2017 targi kielce PL

INNO-TECH EXPO 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

V, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO 2017 odbędzie się w dniach 18 - 19 października 2017 w Targach Kielce.

 

Po raz piąty naukowcy i przedsiębiorcy ponownie będą mieli szansę spotkać się i porozmawiać o produktach, rozwiązaniach i pomysłach, nad którymi pracują głównie w zaciszu swoich firm i pracowni.

 

Cała wystawa podzielona będzie na sześć stref tematycznych. Jedna z nich zarezerwowana została dla młodych wynalazców, tzw. strefa kreatywnych szkół.

 

W poprzedniej edycji targów INNO-TECH udział wzięło blisko 1000 zwiedzających. Przez dwa dni w Targach Kielce prezentowane były ciekawe wynalazki młodych naukowców oraz rozmawiano o nowych technologiach stosowanych w branży IT. Dużym zainteresowaniem cieszyły się Świętokrzyskie Dni Informatyki, które zgromadziły ponad 400 uczestników.

 

Warto już dziś rozważyć swój udział w targach INNO-TECH EXPO 2017 i zaprezentować swoje niestandardowe podejście do standardowej codzienności. Zapraszamy!

 

Menedżer projektu:

Piotr Odziemek

e-mail: odziemek.piotr@targikielce.pl

tel.: +48 41 365 13 34

branże: Biotechnologia, IT/ICT, Handel, Komputery, Wydawnictwa, Organizacja targów i wydarzeń, Pozostałe branże

Targi
Polska - Kielce
2017-10-18 - 2017-10-19
Dodał: Patrycja Operacz