Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIsrafood 2017 PL

Israfood 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

W dniach 28-30 listopada 2017 r. w Tel Awiwie odbędzie 34. edycja Międzynarodowych Targów Branży Spożywczej i Napojów - The 34th International Exhibition for Food and Beverage "Israfood 2017".

 

Targi ISRAFOOD są najważniejszą imprezą handlową branży spożywczej w Izraelu, stanowią platformę spotkań i nawiązywania kontaktów pomiędzy producentami, importerami, dystrybutorami oraz przedstawicielami sieci handlowych z całego świata. Biorą w nich udział producenci i dystrybutorzy produktów żywnościowych i napojów zarówno z Izraela, jak i innych krajów.

 

Szczegółowe informacje dotyczące targów znajdują się na stronie organizatora: www.stier.co.il/israfood/en/

branże: Handel, Mięso, Ryby, Oleje i tłuszcze spożywcze, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Rolnictwo i leśnictwo, Kawa, herbata i przyprawy, Warzywa i owoce, Wyroby z warzyw i owoców, Napoje alkoholowe, Maszyny i urządzenia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Przetwórstwo spożywcze

Targi
Izrael - Tel Awiw
2017-11-28 - 2017-11-30
Dodał: Anna Woińska