Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRiga Food 2017 PL

Riga Food 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

W dniach 6-9 września 2017 r. odbędą się w Rydze największe w regionie targi żywnościowe „Riga Food 2017”.

 

W obecności najwyższych władz państwowych do stolicy Łotwy przyjadą liczni producenci, dystrybutorzy, restauratorzy i inni przedsiębiorcy szeroko rozumianego sektora rolno-spożywczego. Wielodniowa impreza cieszy się również niezwykłą popularnością mieszkańców Łotwy, którzy z wielką ochotą poznają nowe produkty i rozwiązania branży spożywczej.

 

Jak co roku Ambasada RP w Rydze organizuje polskie stoisko, na które zaprasza nieodpłatnie przede wszystkim średnie i małe firmy, które nie są jeszcze obecne na rynku łotewskim, ale chcą rozwinąć tu swoją działalność. Do wspólnego zagospodarowania pozostaje standardowa powierzchnia wystawowa (ok. 15 m2) wyposażona w podstawowy sprzęt.

 

Zgłoszenia z krótkim opisem własnej działalności należy przesyłać do dnia 15 sierpnia br. na adres: jaroslaw.cwiek-karpowicz@msz.gov.pl

 

Osoba kontaktowa:

Jarosław Ćwiek-Karpowicz

Radca ds. ekonomicznych

Wydział Polityczno-Ekonomiczny

Ambasada RP w Rydze

ul. Mednieku 6b

LV-1010 Ryga

Łotwa

tel.: (+371) 67 031 550

fax: (+371) 67 031 549

www.ryga.msz.gov.pl

 

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie: www.bt1.lv/bt1/rigafood/?link=10000000

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Przetwórstwo spożywcze, Mięso, Wyroby mleczarskie, Ryby, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby z mięsa i ryb, Słodycze, Napoje alkoholowe, Pozostałe produkty spożywcze, Kawa, herbata i przyprawy, Warzywa i owoce

Targi
Łotwa - Ryga
2017-09-06 - 2017-09-09
Dodał: Anna Woińska