Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEU-Philippines Business Summit 2017a PL

EU-Philippines Business Summit 2017


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Informacje o dofinansowaniu
Dofinansowanie dla 20 pierwszych firm uczestniczących w ramach misji EPBN, bezpośrednio ze środków Komisji Europejskiej.

Eu-Philippines Business Summit to najważniejsze wydarzenie biznesowe promujące przedsiębiorców europejskich na Filipinach. Organizowane jest już po raz trzeci. Tegoroczny temat Forum, to "Partners for Progress and Prosperity". Forum i misja gospodarcza odbędą się w Manili w dniach 16-17 października 2017 r.

 

To forum biznesowe, będące doskonałą platformą spotkań przedsiębiorców, organizacji gospodarczych, przedstawicieli rządu i samorządu, decydentów i "aniołów biznesu".

 

Należy pamiętać, że Filipiny są obecnie najszybciej rozwijającm się rynkiem w Azji (ponad 7% rocznie) o populacji ponad 100 milionów mieszkańców. Dodatkowo UE i Filipiny negocjują aktualnie Umowę o Wolnym Handlu.

 

Organizacja powołana do wspierania europejskiego biznesu w tym kraju - EU-Philippines Business Network - planuje misję gospodarczą dla przedsiębiorców z obszaru Unii Europejskiej. Udział pierwszych 20 firm będzie dofinansowany bezpośrednio ze środków Komisji Europejskiej. W ramach misji przewidziano prezentacje na temat możliwości gospodarczych na Filipinach, organizację dopasowanych spotkań B2B, spotkania z przedstawicielami władz, udział w sesji networkingu oraz oczywiście udział w panelach konferencji.

 

Sektory o największym potencjale na Filipinach:

  • motoryzacja
  • produkcja przemysłwa, automatyzacja
  • rolnictwo
  • żywność i napoje
  • FMCC
  • ochrona zdrowia i farmaceutyki
  • energia, energetyka słoneczna i zielone technologie
  • budownictwo infrastrukturalne, mieszkaniowe i logistyka
  • IT/ICT / BPO 
  • przemysł stoczniowy i morski.

 

Więcej szczegółów na temat Forum i organizowanej misji zawarte jest w broszurze poniżej - do pobrania lub pod linikiem: www.epbn.ph/EPBS2017

 

Zainteresowane firmy z obszaru UE lub ich spółki zależne w krajach ASEAN, proszone są o dokonanie rejestracji pod linkiem do dnia 15 września 2017: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBOlvIo1g7qi5ZLxZHcTps8V28wO-F9IM-OLOcF9IBAZQ4jA/viewform

 

Dodatkowe informacje można uzyskać:

Mr. FIDEL VENTURA

EU Outreach Officer

fidel.ventura@epbn.ph

branże: Przetwórstwo spożywcze, Pozostałe produkty spożywcze, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Sektor kreatywny, IT/ICT, Doradztwo/consulting/edukacja, Rolnictwo i leśnictwo, Przemysł farmaceutyczny, Zdrowie i medycyna

Konferencja
Filipiny - Manila
2017-10-16 - 2017-10-17
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje