Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza singapur PL

Misja gospodarcza z sektora zielonej energii do Singapuru i na Filipiny


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Informacje o dofinansowaniu
Dofinansowanie bezpośrednio ze środków Komisji Europejskiej dla firm spełniających warunki uczestnictwa.

Polski akcent
WPHI rekomenduje

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej "Green Energy Technologies" do Singapuru i na Filipiny, organizowanej w ramach programu EU Gateway/ Business Avenue, finansowanego przez Komisję Europejską:

  • 23-27 października 2017 r.
  • termin przyjmowania zgłoszeń upływa 16 czerwca 2017 r.
  • Szczegóły dotyczące programu misji oraz sposób dokonywania zgłoszeń - pobierz

 

Firmy zakwalifikowane do misji, uczestniczyć będą w wystawie Singapore International Energy Week 2017, a także w misji na Filipiny, gdzie przygotowane będą spotkania B2B.

 

Do udziału zapraszani są europejscy przedsiębiorcy oferujące urządzenia i usługi, a także rozwiązania technologiczne dla szeroko pojętego sektora zielonej energii: https://www.eu-gateway.eu/node/23

 

* * *

To już kolejna misja w sektorze "zielonych technologii" organizowana przez EU Gateway na obszarze krajów ASEAN. Według oceny europejskich przedsiębiorców oraz europejskich bilateralnych organizacji gospodarczych w krajach Azji Południowo-Wschodniej, sektor "zielonej energii" należy do najbardziej perspektywicznych w tym regionie dla biznesu z krajów UE. W związaku z dynamicznym rozwojem gospodarczym (7%), Filipiny potrzebują nowych technologii w sektorze energii i zdecydowały na zwiększeniu udziału odawialnych źródeł energii w ich miksie energetycznym. Poszukują także czystych energii węglowych. W poprzednich edycjach misji EU Gateway uczesticzyły już firmy polskie.

branże: Ropa naftowa i gaz ziemny, Węgiel kamienny i brunatny, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Oświetlenie, Górnictwo i przemysł wydobywczy

Misja Gospodarcza
Singapur - Singapur
2017-10-23 - 2017-10-27
Dodał: Małgorzata Kędzierska