Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuhvac expo PL

West Africa Hvac 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

WEST AFRICA HVAC EXPO 2017 - targi o charakterze międzynarodowym, przeznaczone dla firm zajmujących się produkcją sprzętu klimatyzacyjnego, wentylacyjnego, chłodniczego, a także systemów grzewczych, odbywające się w dniach 13-15 lipca 2017 r. w Lagos, Nigeria.

 

Nigeria jest obecnie największą gospodarką na kontynencie afrykańskim i wykazuje się relatywnie wysokimi wskaźnikami wzrostu w skali rocznej. Kraj zamieszkiwany jest przez ponad 180 milionów ludzi, co czyni również z niego największy rynek w Afryce. Czynniki te w połączeniu z ciągle rozwijającą się klasą średnią skutkują zapotrzebowaniem na nowe budynki mieszkalne, co w konsekwencji wpływa na rosnący popyt na urządzenia umożliwiające utrzymanie odpowiedniej temperatury w pokoju i zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza. W efekcie Nigeria jawi się jako atrakcyjny kierunek ekspansji polskich przedsiębiorstw, a niski poziom penetracji rynku dodatkowo zwiększa szanse odniesienia sukcesu.

 

Targi WEST AFRICA HVAC EXPO 2017, jako największe tego rodzaju targi w Afryce Zachodniej jawią się więc, jako możliwość uzyskania wartościowych kontaktów i potencjalnych kontrahentów.

 

Charakterystyka:

  • międzynarodowy charakter (przedstawiciele 12 państw)
  • targi dedykowane dla sektora B2B
  • możliwość skorzystania z darmowych usług "match makingu" i organizacji spotkań biznesowych
  • kontakt z przedstawicielami lokalnej administracji

 

Więcej informacji:

tel.: +48 786 288 537

e-mail: biuro@pmexpo.com.pl

branże: Budownictwo, Maszyny i urządzenia

Targi
Nigeria - Lagos
2017-07-13 - 2017-07-15
Dodał: Małgorzata Kędzierska