Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPioneers Festival 2017 PL

Polskie stoisko na Pioneers Festival 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza polskie startupy reprezentujące sektor ICT do udziału w stoisku informacyjno-promocyjnym podczas najbliższej edycji Pioneers Festival, która odbędzie się w Wiedniu w dniach 1-2 czerwca 2017 r.

 

Celem organizacji stoiska jest promocja polskich startupów reprezentujących sektor ICT wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Oferta stoiska skierowana jest do firm, które w Pioneers Festival World biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia.

 

Firmom zainteresowanym nieodpłatną promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym PARP umożliwia:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze strefy b2b, w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

 

Wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na Pioneers Festival prosimy o kontakt na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

 


 

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Pioneers Festival zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.