Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportusacroexpo 2017 PL

SACROEXPO 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

SACROEXPO 2017 - Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów.

 

Targi SACROEXPO, ta jedyna w swoim rodzaju impreza, z pogranicza wydarzenia kulturalnego i komercyjnego, jakim są targi, nawiązuje zarówno do tradycji, jak również do sztuki nowoczesnej.

 

W roku 2017 Sacroexpo odbędzie się w Targach Kielce od 12 do 14 czerwca i będą po raz kolejny okazją do zaprezentowania osiągnięć artystycznych w dziedzinie sztuki sakralnej i budownictwa kościelnego w Polsce i w Europie.

 

To, iż SACROEXPO odbywa się już po raz osiemnasty jest potwierdzeniem jakości wystawy. W czasie wystawy wręczany jest Medal Papieskiej Rady ds. Kultury Per Artem ad Deum. Otrzymują go artyści lub instytucje, których dorobek artystyczny przyczynia się do rozwoju kultury i kształtuje duchowość człowieka. Kapituła, której przewodniczy ks. Biskup dr Marian Florczyk, postanowiła, że w 2017 roku do grona laureatów dołączą ks. prof. Michał Kazimierz Heller, fotografka Claudia Henzler i ks. prof. Tomas Halik. Uroczysta gala wręczenia medali odbędzie się pierwszego dnia targów, 12 czerwca w Targach Kielce.

 

Menedżer projektu

Robert Frąk

tel.: +48 41 365 12 12

tel. kom.:+48 606 447 618

e-mail: frak.robert@targikielce.pl

branże: Rzemiosło artystyczne, Tekstylia, Odzież i obuwie, Instrumenty muzyczne, Drzwi i okna, Meble, Muzyka, Oświetlenie, Wydawnictwa, Wyposażenie wnętrz, Budownictwo i architektura

Targi
Polska - Kielce
2017-06-12 - 2017-06-14
Dodał: Patrycja Operacz