Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportugreen 2 PL

GREEN VENTURES 2017


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

Izba Przemysłowo-Handlowa w Poczdamie we współpracy z Wirtschafrsfoerderung Sachsen, Komisją Europejską, Targami w Lipsku i JETRO – Japan External Trade Organisation zaprasza do udziału w jubileuszowych dwudziestych Międzynarodowych Spotkaniach Przedsiębiorców z branży Ochrony Środowiska i Energetyki Green Ventures 2017. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2017 roku w Lipsku/Niemcy, podczas jedynych we wschodnich Niemczech targach ochrony środowiska i energetyki: TerraTec i New Energy World.

 

GREEN VENTURES jest największą w Niemczech giełdą kooperacyjną dla firm z branży ochrony środowiska i energetyki, skierowaną do firm z tego sektora (dla wody, powietrza i gleby, energii i budownictwa, recyklingu i materiałów odnawialnych) z całego świata.

 

Do tej pory, w spotkaniach Green Ventures wzięło udział ponad 4900 firm i organizacji ze 120 krajów ze wszystkich kontynentów, w tym co roku Polska miała zawsze silną reprezentację w postaci kilkunastu do ponad dwudziestu firm.

 

W porównaniu do dużych firm, małym i średnim przedsiębiorstwom trudniej jest się przebić, żeby znaleźć właściwego partnera za granicą. Od wyboru właściwego partnera biznesowego zależy w znacznym stopniu powodzenie przedsięwzięcia w skali międzynarodowej. Celem GREEN VENTURES jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu z firmami zagranicznymi, zainicjowanie biznesu ponad granicami. Dzięki wcześniej zaplanowanym dwustronnym spotkaniom biznesowym, małe i średnie firmy mają możliwość pozyskać wyczerpujące informacje na temat różnych rynków zagranicznych oraz zbudować konkretne kontakty rynkowe.

 

Partnerem jubileuszowej dwudziestej imprezy Green Ventures jest w tym roku Japonia.

 

Szczegółowe informacje na temat imprezy, jej aktualny program i formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączonych plikach.

 

Kontakt do partnera programu Green Ventures w Polsce:

KOMFORT INTERNATIONAL

Tel./fax: +48 22 854 10 27

Tel.: +48 69 156 57 56

e-mail: biuro@komfort-international.com

www.komfort-international.com

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać możliwie do 24 marca 2017 r.

branże: Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Budownictwo i architektura, Budownictwo

Spotkanie
Niemcy - Lipsk
2017-04-05 - 2017-04-07
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje