Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUKRAINA KIJÓW BANER PL

VIII Międzynarodowe Forum Medyczne i Targi Turystyki Medycznej Healthcare Travel Expo 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

VIII Międzynarodowe Forum Medyczne i Targi Turystyki Medycznej Healthcare Travel Expo 2017 odbędą się w dniach 25-27 kwietnia 2017 roku w Kijowie na terenie centrum wystawienniczego „KievEkspoPlaza”.

 

Obok Targów Turystyki Medycznej, w ramach Forum odbędą się:

 

  • Międzynarodowy Kongres Medyczny
  • Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny
  • Międzynarodowe targi opieki zdrowotnej „MEDICAEXPO” (urządzenia, sprzęt, narzędzia, wyroby przeznaczenia medycznego ukraińskich i zagranicznych producentów)
  • Międzynarodowe Targi Stomatologiczne (urządzenia, sprzęt, narzędzia)
  • Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne „PHARMAEXPO”(leki, produkty parafarmaceutyczne, towary przeznaczenia medycznego, kosmetyki lecznicze, zaopatrzenie kompleksowe sklepów farmaceutycznych i aptek, usługi dla rynku farmaceutycznego)

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w powyższym przedsięwzięciu firmy polskie z branży turystyki medycznej, farmaceutycznej i wyrobów medycznych.

 

W targach tych od lat tradycyjnie uczestniczy ze stoiskiem informacyjno-promocyjnym Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie.

 

Na naszym stoisku obok informacji o Polsce i polskiej gospodarce bezpłatnie eksponujemy i dystrybuujemy materiały promocyjne (foldery, katalogi) polskich firm z branży medycznej i farmaceutycznej, zainteresowanych wyjściem ze swoją ofertą na rynek ukraiński.

 

Zachęcamy do przesyłania materiałów promocyjnych polskich firm na adres naszego Wydziału (ul. Volodymyrska 45, 01901 Kijów). Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu +38 044 279 18 31, lub pisząc na adres kiev@trade.gov.pl.

branże: Turystyka, sport i rekreacja, Farmacja i biotechnologia, Zdrowie i medycyna

Targi
Ukraina - Kijów
2017-04-25 - 2017-04-27
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje