Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEjendomsmessen 2017 PL

Ejendomsmessen Real Estate 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

WPHI w Kopenhadze organizuje stoisko informacyjno-promocyjne na targach Ejendomsmessen Real Estate, które odbędą się w Kopenhadze w centrum wystawienniczym Bella Center w dniach 29-30 marca 2017 roku.

 

Targi Ejendomsmessen są to największe targi branży nieruchomości odbywające się w Skandynawii - w Sztokholmie, Goteborgu, Malmo i Oslo, które tym razem po raz pierwszy odbędą się w Kopenhadze. Są to targi branży nieruchomości - dla właścicieli nieruchomości, developerów oraz branży budowlano-remontowej. Targom towarzyszyć będzie wiele ciekawych seminariów z udziałem ekspertów z branży, spotkań networkingowych oraz B2B. 

 

Celem organizowanego przez WPHI przedsięwzięcia jest promocja polskiej branży budowlanej oraz wsparcie polskich firm w nawiązaniu kontaktów biznesowych z odbiorcami z Danii i całej ze Skandynawii. Targi Real Estate będą ciekawym miejscem nawiązania współpracy dla polskich eksporterów wyrobów budowlanych, ceramiki sanitarnej, płytek ściennych, podłóg, stolarki okiennej i drzwiowej itd.

 

Zainteresowani polscy przedsiębiorcy mogą przesłać zgłoszenie do udziału w targach na stoisku WPHI lub przesłać na własny koszt na adres WPHI Kopenhaga materiały promocyjne (broszury, ulotki, foldery, katalogi itp.), które będą prezentowane na naszym stoisku.

 

Więcej informacji u koordynatora projektu:

Anna Suchenek, Kierownik WPHI

e-mail: cph6@trade.gov.pl lub tel. +45 39 48 12 00

 

Adres do wysyłki materiałów:

Trade and Investment Promotion Section

Embassy of the Republic of Poland

Ryvangs Alle 46

2900 Hellerup

Denmark