Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu14579480822be238c2daa1bce55671e62ed4497af9 PL

OGA 2017


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

OGA 2017 - azjatycka wystawa sektora ropy, gazu i inżynierii petrochemicznej (Asian Oil, Gas & Petrochemical Engineering Exhibition) jest największą wystawą sektora ropy i gazu oraz usług powiązanych w regionie Azji  oraz Australii i Oceanii. Organizowana jest od co dwa lata od 1987 r. W tym roku odbędzie się jej szesnasta edycja.

 

Sektor ropy i gazu jest jednym z głównych źródeł rozwoju gospodarczego Malezji (1/5 wpływów do budżetu państwa). Malezja jest obecnie drugim największym producentem skroplonego gazu na świecie (po Kuwejcie). Do Malezji należy koncern naftowy Petronas, który jest obecnie szóstym, pod względem wielkości, koncernem naftowym na świecie.

 

Udział w wystawie lub jej wizyta, to możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów nie tylko z firmami malezyjskimi z branży (w tym także usług, np. IT/ICT, ratownictwa, transportu itd), ale praktycznie z wszystkimi zainteresowanymi aktywnością na tym polu na obszarze Azji.

 

W poprzedniej edycji - OGA 2015 - uczestniczyło 2.252 firmy z 68 krajów świata. Zaprezentowanych zostało 16 pawilonów narodowych. Wystawę odwiedziło ponad 32 tys. zwiedzających (jest otwarta tylko dla profesjonalistów).

 

Polskie firmy uczestniczyły w poprzednich edycjach imprezy.

 

Więcej informacji znajduje się w informacji poniżej - do pobrania.

branże: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Usługi finansowe, Transport i logistyka, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Przemysł petrochemiczny, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Ropa naftowa i gaz ziemny, Ochrona środowiska, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, IT/ICT

Wystawa
Malezja - Kuala Lumpur
2017-07-11 - 2017-07-13
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

OGA-2017

Poprzednie edycje