Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium Japonia 2017 PL

Seminarium promujące polskie technologie IT, które mogłyby znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniu 16 czerwca 2017 r. Wydział Polityczno-Ekonomiczny oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio planują zorganizować w japońskiej stolicy seminarium promujące polskie technologie IT, które mogłyby znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech.

 

Obecnie trwa nabór zgłoszeń polskich przedsiębiorstw/instytutów badawczych zainteresowanych udziałem w w/w wydarzeniu. Przeprowadzany jest on za pośrednictwem aplikacji internetowej dostępnej następującym linkiem:

http://doitwithpoland.appspot.com/presenters

 

Aby skorzystać z aplikacji należy zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła, które zainteresowani udziałem w niniejszej inicjatywie polscy przedsiębiorcy i przedstawiciele instytutów badawczych będą mogli uzyskać po zarejestrowaniu się za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego pod tym URL:

http://doitwithpoland.appspot.com/signup

 

Regulamin korzystania z aplikacji i wyboru uczestników seminarium zamieszczony został pod następującym adresem:

http://doitwithpoland.appspot.com/terms_and_conditions

 

Nabór potrwa do 28 lutego 2017 r. do końca dnia czasu japońskiego (JST). Limit zgłoszeń: 50 (na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy). Do udziału w seminarium zaproszonych zostanie co najmniej 7 prezentujących z Polski, których oferta spotkała się z największym zainteresowaniem potencjalnych japońskich uczestników imprezy (mierzonym za pomocą punktów przyznawanych zgodnie z zasadami i w terminach opisanych w w/w regulaminie).

 

Uprzejmie prosimy o rozważenie poinformowania o w/w inicjatywie polskich przedsiębiorstw z sektora IT i zamieszczenie informacji o niej na Państwa witrynie internetowej. Zależy nam na tym, aby wzięły w niej udział również małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym start-upy jak również instytuty badawcze gdyż w ich przypadku podróż do Tokio bez informacji o potencjalnym zainteresowaniu ich ofertą technologiczną ze strony Japończyków jest często mało realna. Nasza inicjatywa ma na celu dostarczyć polskim firmom właśnie takich informacji jeszcze przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w seminarium. Zamieszczenie informacji o własnej technologii mogącej znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech w w/w aplikacji staje się tym samym okazją do praktycznie bezkosztowego pozyskania wiedzy przez polskie spółki i ośrodki naukowe o potencjalnym zainteresowaniu nią na japońskim rynku.

branże: Organizacja targów i wydarzeń, Doradztwo/consulting/edukacja, Komputery, Usługi finansowe, IT/ICT

Seminarium
Japonia - Tokio
2017-06-16
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

EXINO3FinTechm