Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPHILAUTO 2017 PL

PHILAUTO 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

PHILAUTO 2017 jest największą na Filipinach imprezą targową poświęconą usługom dla motoryzacji.

 

Targi odbywać się będą po raz czwarty. Oferują możliwość zaprezentowania szerokiej oferty dla motoryzacyjnego tzw. "aftermarket": części zamienne, oświetlenie, bezpieczeństwo jazdy, konwersje na gaz, systemy napędowe, tunning, wyposażenie warsztatów samochodowych, dodatki do paliw, rozwiązania pro-ekologiczne.

 

Targom towarzyszy wystawa PHILBUS & TRUCK '17, która jest jedyną na Filipinach wystawą oferty dla ciężarówek i autobusów.

 

Filipiny są obecnie jednym z najszybciej rozwijających się krajów świata (wzrost 7,8% PKB) o licznie ludności ponad 100 milionów i olbrzymiej flocie samochodów. 

 

Więcej informacji na temat targów PHILAUTO 2017 i wystawy PHILBUS & TRUCK '17 można uzyskać na stronie: http://www.philauto.org/.

 

Podsumowanie Targów Philauto 2016 można znaleźć pod linkiem:

https://docs.google.com/document/d/1GlPBWRVo7oZz9ZFNxynvPzJ-fprj3EnpthW8G_aXyVc/edit

Filmy z poprzedniej edycji:

https://www.youtube.com/watch?v=rMyqq1ZxtCE

 

Zapraszamy do udziału!

branże: Pozostałe pojazdy samochodowe, Transport i logistyka, Autobusy, Narzędzia mechaniczne, Części i akcesoria samochodowe, Pozostały sprzęt transportowy, Samochody osobowe, Produkcja środków transportu, Maszyny i urządzenia

Targi
Filipiny - Manila
2017-07-14 - 2017-07-16
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

PHILAUTO17 BROCHURE-OV