Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPNEUMATICON 2017 PL

PNEUMATICON 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

 

Branża pneumatyczna w Targach Kielce X Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON odbędą się razem z całym cyklem „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” od 28 do 30 marca 2017 roku.

 

Szeroki zakres branżowy wystawy obejmuje między innymi: części składowe dla elementów i przyrządów pneumatycznych, silniki pneumatyczne i siłowniki, elementy regulacji ciśnienia i przepływu dla pneumatyki oraz wiele innych. W podsumowaniu poprzedniej edycji wydarzenia z pewnością można powiedzieć o sporym sukcesie. Najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania z branży prezentowało ponad 50 firm. Wystawcy PNEUMATICONU zgodnie podkreślali, że pozytywnie zaskakuje ich nie tylko frekwencja, ale także a może nawet przede wszystkim branżowość osób zatrzymujących się przy stanowiskach.

 

Tradycyjnie wystawie będą towarzyszyły targi związane z technologią laserową, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi oraz pomiarowymi, czyli STOM TOOL, STOM BLECH&CUTING, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, , WIRTOPROCESY, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D. Poprzednią edycję „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” odwiedziło 10 000 zwiedzających ze wszystkich branż.

 

Menedżer projektu

Joanna Adamczyk

+48 41 365 12 14

+48 696 084 313

adamczyk.joanna@targikielce.pl

branże: Narzędzia mechaniczne, Pozostałe branże

Targi
Polska - Kielce
2017-03-28 - 2017-03-30
Dodał: Patrycja Operacz