Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuControl stom PL

CONTROL-STOM 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

 

Ważne wydarzenie przemysłu pomiarowego w Targach Kielce Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, które już po raz dwudziesty trzeci odbędą się w Targach Kielce mają w branży opinię jednego z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo – Wschodniej.

 

Podczas tegorocznej wystawy przemysłu pomiarowego prezentowane będą innowacyjne metody pomiarowe, aparatura do prób niszczących oraz oprzyrządowania analityczne. W halach wystawienniczych można będzie zobaczyć zarówno urządzenia do pomiarów wytrzymałości czy do określania innych wielkości fizycznych, jak również poznać systemy służące do przetwarzania obrazu.

 

Oprócz najlepszych firm i światowych marek, na targach CONTROL-STOM zaprezentują się instytucje szkoleniowe, instytuty, stowarzyszenia i wydawnictwa branżowe. Tradycyjnie wystawa będzie częścią „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” czyli cyklu imprez związanym z obróbką metali, technologią laserową, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTING, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, PNEUMATICON, WIRTOPROCESY oraz DNI DRUKU 3D.

 

Zapraszamy na „Przemysłową Wiosnę w Targach Kielce” od 28 do 30 marca 2017.

 

Menedżer projektu:

Joanna Adamczyk

+48 41 365 12 14

+48 696 084 313

adamczyk.joanna@targikielce.pl

branże: Maszyny i urządzenia, Pozostałe branże

Targi
Polska - Kielce
2017-03-28 - 2017-03-30
Dodał: Patrycja Operacz