Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTrade Africa Kenya 2017 PL

Trade Africa Kenya 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Międzynarodowe targi Trade Africa Kenya 2017 odbędą się w dniach 3-5 marca 2017 r. w Kenyatta International Convention Centre, Nairobi, Kenia.

 

Wydarzenie kierowane jest do firm z branży:

  •  motoryzacyjnej,
  •  budowlanej,
  •  przemysłowej oraz producentów maszyn dla przemysłu,
  •  chemii gospodarczej,
  •  medycyny i farmacji oraz kosmetyków,
  •  IT,
  •  tworzyw sztucznych oraz opakowań,
  •  tekstylnej.

 

Kenia jest największą i najbardziej zaawansowaną gospodarką we wschodniej i środkowej Afryce. Udział w wydarzeniu stanowi wyjątkową okazję, aby rozwinąć swoją sieć biznesową w jednym z najbardziej rozwijających się krajów tej części Afryki.

 

Trade Africa Kenya 2017 przyciągają wystawców z około 15 krajów i gości z krajów Afryki Wschodniej, w tym: Tanzanii, Kongo, Sudanu, Ugandy, Rwandy, Botswany etc.

 

Więcej informacji na: http://www.mxmexhibitions.com/tradeafrica_kenya/index.html

branże: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Handel, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Zboża, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Produkcja i przetwórstwo metali, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, IT/ICT, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Kosmetyki, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Przemysł farmaceutyczny, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Pozostałe wyroby, Zdrowie i medycyna, Budownictwo, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Tekstylia

Targi
Kenia - Nairobi
2017-03-03 - 2017-03-05
Dodał: Anna Woińska