Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolsko-Chińska misja gospodarcza Pekin - Szanghaj - Chengdu 2016 PL

Polsko-Chińska misja gospodarcza Pekin-Szanghaj-Chengdu


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Witryna wydarzenia

Fundacja Rozwoju i Fundacja Polski Kongres Gospodarczy zapraszają przedsiębiorców z całej Polski na misję gospodarczą do Chin. Misja odbędzie się w dniach 1-6 grudnia 2016 r. Podczas kilkudniowego pobytu planowane są spotkania z władzami miast Chengdu, Szanghaj, Ningbo oraz z kierownictwem partii rządzącej w Chinach, a także udział w największych targach spożywczych i spotkania B2B dla przedsiębiorców.

 

Głównym celem misji jest poznanie specyfiki rynku oraz stworzenie polskim przedsiębiorcom warunków do nawiązania współpracy gospodarczej z firmami w Chinach, a także zapoznanie się z ofertą firm chińskich i promocja własnych produktów i usług.

 

Koszt udziału jednej osoby wynosi 17 220 zł brutto; cena obejmuje przeloty, zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie. Przewidywana liczba uczestników wynosi 40 osób, a termin zgłoszeń upływa 18 listopada 2016 r., decyduje kolejność zgłoszeń oraz data przelania środków na konto organizatorów.

 

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: http://pmg-chiny.pl/

branże: Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Pozostałe produkty spożywcze, Kawa, herbata i przyprawy, Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Mięso

Misja Gospodarcza
Chiny - Pekin, Szanghaj, Chengdu
2016-12-01 - 2016-12-06
Dodał: Anna Woińska